Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana"

Termin to wypad z soboty na niedzielę 11/12 maj

Cena 100zł/osoba i zawiera:

nocleg 350zł/domek, sobotni grill z opłatą paleniska, niedzielne śniadanie

nr konta do wpłat 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

   

 

 

DOMEK NR 5

1. Mario

2. Łukasz

3. Piterra

4. Polko

5. Pucek

6. Majki

7. Tomaszu

8. Diman

 

DOMEK NR 6

1. Stanley

2. Jaca

3. Pajda

4. Ucho

5. Miszka

6. Bulczas

7. Rajmund

 

DOMEK NR 7

1. Miron

2. Osiek

3. Tomi

4. Krzysiek C.

5. Dominik C.

6. Seves

7. Adam

 

Kto jedzie tylko na grila ? opłata 20zł

1. Krolu

2. Dorota (Mirona)

3. Ania (Pucka)

4. Kasia (Dimana)

5. Basia (Stanleya)

6. Agnieszka + Dominika + Paweł (Tomasza)

9. Majkel, Żaneta

11. Ewa (Majkiego) - zapłata na mijescu

12. Tolek - zapłata na miejscu

13. Zosia (Tomiego)

 

 

SOBOTA

Zbiórka Knurów ul.Grunwaldzka 14 - od godz. 12.00 do godz. 12.30 (tu się rozpakujecie, zostawicie fury i przesiądzecie na rowery)

WYJAZD 13.00 - jak się udy wyruszymy 12.30 (trasa będzie podana na zbiórce i nie przekroczy 50km)

Planowany przyjazd do ośrodka w przedziale 16.30-17.00

Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera:

(sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje coca cola i sprite) we własnym zakresie alkohol+szkło

Na miejscu bezpłatnie możemy skorzystać z boisk siatkówka plażowa + piłka nożna oraz odpłatnie wioska spa

NIEDZIELA

9.00  mamy podane do domków śniadanie lub z niego rezygnujemy i robimy we własnym zakresie

10-11 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną

 

Jeszcze kilka ogólnych info

Osoby chcące uczestniczyć w imprezie/grilu ale bez noclegu mają do poniesienia koszt 20zł (uczestnictwo w grilu)

Ilość takich osób muszę znać do czwartku 09.05

Rowerzyści - jeżeli chodzi o nasze sprzęty to zabrać jakieś zapięcie - będziemy je mogli razem spiąć bezpośrednio przy domkach

Ja zorganizuje transport który na ośrodek dostarczy nam wszystkie rzeczy na grila, natomiast rzeczy osobiste i jakieś ubrania do przebrania bądź cała reszta jaką chcecie zabrać musicie się spakować żeby mieć to w trasie ze sobą - plecaki te sprawy.

Dlatego że tak jak w tamtą strone nie ma problemu i możemy to wrzucić do auta tak w drodze poerotnej już transportu nie będzie więc i tak musimy to mieć ze sobą

Pogoda

W razie pogody uniemożliwiającej zrobienie grila (na miejscu brak paleniska zadaszonego) grila zamieniamy na zamówienie pizzy (cena zostaje bez zmian)

W razie pogody totalnie skrajnej uniemożliwiającej wyjazd na rowerach wyjazd jest aktualny i ruszamy z tego samego miejsca tyle że rowery zamieniamy na samochody a godzine wyjazdu z 13 zmianiamy na 15.00

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano

stanley 

Opublikowano

Obecny

Opublikowano

Jasne, że będę ino tym razem nie pije ?

 

Opublikowano

Mario22

Opublikowano

Łukasz Materny

Opublikowano

Poproszę mnie o wpisanie na listę ?

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście osoby nie jadące na rowerach a chętne na nocleg i impreze też proszę o zapisanie się

Opublikowano

Mnie tam wstępnie też wpisz 

Opublikowano

Ja dodam tylko od siebie.... śniadanie jest na wage złota... jestem krótko po imprezie tam i śniadanie naprawde warto.... dobrze jest dobrze zjeść jak się jest w cieżkim stanie tym bardziej rowerami....

 

 

 

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Jadę :wink:

Mirek, podaj tu nr konta bo nie chce mi się szukać w zeszłym roku :decayed:

Edytowane przez tomaszstn

Opublikowano
  • Autor

Wpłaty można i w sumie trzeba dokonać już - tak aby była pewność kto jedzie na 100%

Zaliczki to można było wpłacać na Zator gdzie rezerwacja domków była z 5 miesięcznym wyprzedzeniem - pamiętajcie przy wpłacie podać swój nick w tytule

Wpłata całości na nr konta 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

   

 

 

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano
  • Autor

Jak możecie to dajcie znać każdemu kto Wam przyjdzie do głowy - bo jeżeli ilość chętnych się bardzo nie zmieni to opłace 2 domki lecz później nie będzie możliwości domówienia domku i dodatkowych miejsc noclegowych

Opublikowano

Możesz mnie dopisać bo w najgorszym wypadku przyjadę wieczorem na ognisko + nocleg

Opublikowano

Łukasz M. dostał dane do przelewu. 

 

Ma przelać. 

Opublikowano
  • Autor

ok

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Pucek napisał:

Możesz mnie dopisać bo w najgorszym wypadku przyjadę wieczorem na ognisko + nocleg

Dawno jesteś na liście

Opublikowano

Wpisz mnie wstępnie

Opublikowano

Tak jak byłem na liście tak możecie mnie wykreślić, 11 maja odrabiamy 2maja i mam na 12 w południe do roboty, o wolnyn mogę pomarzyć, życie! 

Opublikowano
5 godzin temu, Pucek napisał:

Tak jak byłem na liście tak możecie mnie wykreślić, 11 maja odrabiamy 2maja i mam na 12 w południe do roboty, o wolnyn mogę pomarzyć, życie! 

Jebnij l4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.