Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele B6/B7 - różnice w wersjach.


Emejcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś miał okazję siedzieć na różnych wersjach foteli w naszych autach? Czy wersje powiedzmy te skórzane s-line różnią się jakoś w wygodzie w stosunku do standardowych?

Czy któreś są bardziej miękkie itp.?

Może ktoś zmieniał i może się wypowiedzieć odnośnie różnic w komforcie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w S-line skóry-pełne.Kolega w zwykłej wersji ma materiałowe (nie wiem dokładnie z jakiego towaru) zwykłe.Różnica taka,że moje maja bardziej wyprofilowane boki i oparcie,wysuwane podudzia,regulację lędźwi itd.Jednak samo siedzisko jest wygodniejsze i lepiej trzyma ciało w zakręcie.Jest wygodniejsze bo po prostu jest inaczej wyprofilowane.U kolegi muszę stwierdzić kolokwialnie siedzi się jak na taborecie i trasa jaka często pokonujemy (około 800km) staje się nieprzyjemna i uciążliwa.Skóra fakt jest śliska i też ma swoje inne wady (lato a nie perforowana) jednak sama wygoda i komfort ułożenia ciała w fotelu podczas podróży bez porównania do zwykłych siedzeń.Pozdro . :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem auto ,były zwykłe taborety zrobiłem trasę ok 1400km i nie odczułem jakiegoś wielkiego zmęczenia,obecnie mam sporty b6 skóra+alcantara,dłuższe trasy podobnie jak zwykłe fotele ,różnica- sporty fajnie trzymają w zakrętach i wiadomo lepiej wyglądają, także jeśli chodzi o komfort jest podobnie,na recaro siedziałem ale nie miałem okazji gdzieś dalej jechać,ktoś tu na forum pisał że na trasę mniej wygodne niż sporty,ale niech się wypowie ktoś kto je użytkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...