Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekladka lamp Matrix z A6 C7 do A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...zastanawiam sie nad przekladka wnetrza calej lampy z A6 full led Matrix do lampy A4 b8 lift..

Ktos cos wie na ten temat? Ktos cos juz próbował? Jakies podpowiedzi?

Edytowane przez A4205hp

Opublikowano

W/g mnie temat nierealny. Ale co do swiatla to polecam biled koito 3a. 

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze da sie zrobic...tylko chiaclem wczesniej troche wiecej info jesli moze ktos juz cos wie w.tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale co chciałbyś wiedzieć?

Przecież to są całkowicie inne lampy a co za tym idzie środek także jest całkowicie inny. Jedyne co jest takie same to kształt wtyczek w lampie ale ponologia jest inna.

Odpuść sobie temat bo nie da się tego zrobićtak żeby to miało ręce i nogi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lepiej zarzucić biled koito w ori lampy. Robi to dobrą robotę.

Opublikowano
W dniu 3.05.2019 o 13:36, inhosik napisał:

Lepiej zarzucić biled koito w ori lampy. Robi to dobrą robotę.

A ty masz tak zrobione?

Opublikowano

Tak. Jest kozak. Mocniej świecą niz ori zarniki na nowych odblysnikach i o wiele szerzej. Jak ktoś z okolic Warszawy może podjechać zobaczyć. Mogę też zamontować w a4 b8 audi Q5

Opublikowano
W dniu 7.05.2019 o 11:58, inhosik napisał:

Tak. Jest kozak. Mocniej świecą niz ori zarniki na nowych odblysnikach i o wiele szerzej. Jak ktoś z okolic Warszawy może podjechać zobaczyć. Mogę też zamontować w a4 b8 audi Q5

Gdzieś czytałem że jest problem z montażem w lifcie ze skretnym bixem. Prawda to? 

Opublikowano

Tak gdyż soczewka koito jest szersza od soczewki b8 i ledwo mieści się po dużych przerobkach w stelażu od reflektora b8. Przymierzałem ja do stelaża że skrętnych lamp i nie widziałem opcji żeby ją tam zamontować. Wyszly teraz koito mniejsze wersja 2019 może one podejdą do skrętnych tylko że soczewka jest mniejsza i slabo by to wyglądało w reflektorze 

Opublikowano
W dniu 7.05.2019 o 11:58, inhosik napisał:

Tak. Jest kozak. Mocniej świecą niz ori zarniki na nowych odblysnikach i o wiele szerzej. Jak ktoś z okolic Warszawy może podjechać zobaczyć. Mogę też zamontować w a4 b8 audi Q5

Ja nie daleko koło Nadarzyna chętnie zobaczę kiedy będziesz miał czas?

A ile taki montaż by kosztował?

Opublikowano

kontakt pw, mozemy się ustawić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.