Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Brak podświetlenia konsoli centralnej.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po jednym z demontaży radia i klimatronica znikło podswitlanie klawiszy.

Konkretnie to brak podswietlania przycisków:

- ogrzewanie szyby, przeciwmgilene i regulacja nachylenia lamp, ale przycisk awaryjnych świeci

- radia, radio działa i wyświetlacz świeci

- klimatronica, klima działa i wyświetlacze świeca

Zegary również są podświetlone prawidłowo, regulacja siły też działa.

Gdzie szukać przyczyny.

Dzięki za pomoc.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Zegary również są podświetlone prawidłowo, regulacja siły też działa.

masz na mysli regulacje jasnosci podswietlenia zegarow?

mam a4 b5 z 12.2000 avant i nie mama pojecia jak zmienic jasnosc podswietlenia. Czy to w ogole mozliwe?

Czy masz moze pojecie do czego sluza dwie czerwone diody w podsufitce?

pozdro

Opublikowano

Witam.

Po jednym z demontaży radia i klimatronica znikło podswitlanie klawiszy.

Może zrobiłeś zwarcie i jakiś bezpiecznik kucnął.

P.S. Ale dałem - kotlet z marca

Zegary również są podświetlone prawidłowo, regulacja siły też działa.

masz na mysli regulacje jasnosci podswietlenia zegarow?

mam a4 b5 z 12.2000 avant i nie mama pojecia jak zmienic jasnosc podswietlenia. Czy to w ogole mozliwe?

Czy masz moze pojecie do czego sluza dwie czerwone diody w podsufitce?

pozdro

Podświetlenie reguluje się cyckiem pod wskaźnikiem kilometrów. Te dwie diody w podsufitce to tzw. "ambiente" - element estetyczny, podświetla w nocy, na czerwono deskę rozdzielczą.

  • 5 lat później...
Opublikowano
Witam.

Po jednym z demontaży radia i klimatronica znikło podswitlanie klawiszy.

Konkretnie to brak podswietlania przycisków:

- ogrzewanie szyby, przeciwmgilene i regulacja nachylenia lamp, ale przycisk awaryjnych świeci

- radia, radio działa i wyświetlacz świeci

- klimatronica, klima działa i wyświetlacze świeca

Zegary również są podświetlone prawidłowo, regulacja siły też działa.

Gdzie szukać przyczyny.

Dzięki za pomoc.

Kotlet stary, ale ja na chwile obecna mam identyczny problem.

Zna ktos rozwiazanie tego problemu? :)

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 20:14 ----------

Bardzo prosze fachowcow o pomoc, duzo jezdze i jest to troche uciazliwe... chcialbym rozwiazac ten problem, ale bez niczyjej pomocy nie dam rady go rozwiazac :(

Bezpieczniki sa wszystkie sprawdzone i dobre...

Opublikowano

przy demontazu cos musiales urwac moze jakis kabelek od podswietlenia przeterl sie.

Opublikowano

Gdzie szukac przyczyny?

Czy taki stan rzeczy moze powodowac wiazka licznika?

Opublikowano

przewod siwy z niebieskim paskiem..... w odleglosci ok 25cm od kazdej wtyczki jest miejsc gdzie wszystkie te kable sa skrecone razem, chyba z 6, sprawdz co i jak co z podswietleniem licznika jest czy nie?

Opublikowano

Podswietlenie licznika jest.

Ten przewod siwo-niebieski to tak dokladnie gdzie? Za klimatronikiem i radiem?

Opublikowano

tak, zobacz sobie przy obojetnie jakiej kostce od przycisku jest jest ten kabel (oprocz awatyjnych)

Opublikowano

A powiedz mi, kazdy przycisk ma oddzielny taki kabelek? Czy one sie gdzies zlaczaja?

Jak cos to do kazdego przycisku bym musial pociagnac nowy kabel "+" ??

Albo gdzie on ma swoj poczatek? Skad wychodzi? Moze tu lezy przyczyna.

Opublikowano

tak, poczekaj chwile bo mam wiazke w domu zobacze jak to idzie... o ile jeszcze ta czecs zostala

Opublikowano

Oki, czekam cierpliwie :)

W razie czego to w tym kablu idzie "+" po stacyjce, albo poprostu koncowke tego kabelka bym wpial w "+" po stacyjce... ? Dobry pomyslunek?

Opublikowano

grzebales cos przy liczniku?

Opublikowano

Tak :) Zmienialem na FIS, pozniej czesto go wyciagalem i ponownie wsadzalem. Zlaczenia kostek nie sa najlepszej jakosci, wiec moze byc cos z wiazka od licznika?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

A ten kabelek o ktorym pisales to jest na pewno siwo niebieski? Czy moze szaro niebieski?

Jesli szaro niebieski to moze by pasowalo, bo w pinach od licznika to jest pin 19 -Terminal 58d (szaro-niebieski) (moze akurat on za to odpowiada...)

Opublikowano

jezeli masz kostki 2x 26 niebieska i zolta to sprawdz w niebieskiej pin 19 :wink:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

to jest wlasnie wyjscie podswietlenia z licznika na wszystkie przelaczniki, kolor to szary(czy siwy) z paskiem niebieskim to wazne bo pin 20 to niebieski z siwym paskiem

Opublikowano

No to jutro z rana ponownie dobiore sie do wiazki :)

---------- Post dopisany 03-02-2013 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 16:58 ----------

Dzieki @dropsone, oswietlenie uratowane :banan:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.