Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Prośba o sprawdzenie logów


zbych20

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o analizę logów. Silnik nie wchodzi wyżej niż troche ponad 3,5 tys. brak mocy.

VAG nie pokazuje błedów z silnika. Zrobiłem na razie logi dynamiczne dla grupy 3 i 11. przy temp. 90st.

grupa 03

http://img88.imageshack.us/img88/3294/51298472.jpg

grupa 11

http://img88.imageshack.us/img88/1559/56877105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na razie nie obstawial przeplywomierza.... do logow ktore podal kolega dorzuc jeszcze 011 Basic Settings... w ogole co to za zwyczaje wstawiania dwoch grup. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo bardzo słabo pompuje, zrób koniecznie jeszcze 010 dynamiczne i 011BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wciskasz gazu do końca!!!

zobacz 010 ostatnia pozycja, powinno być 100%, od tego zacznij, może potencjometr wysiadł.

sprawdź na zgaszonym silniku (zapłon włączony) ustaw grupę 010 i wciskaj pedał gazu i obserwuj wskazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak wół napisane, że wklejamy tylko pełne logi - czy to tak ciężko zrozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wcześniej pisali zeby dorobić grupę 000, 008, 010 i 011BS sorki chwilowo nie mam mozliwości wyskoczenia na obwodnicę tylko robię w centum miasta :shocked:

Odnośnie wciskania gazu to jest w opisie żeby wcisnąć na max jednak tak zeby nie załapał przycisk pod pedałem kick-down (w wypadku skrzyni tiptronic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.moje logi podobnie wyglądały,i była to przepływka(gaz oczywiscie w deche,manual).Objawy:

jakies 120ps odczuwalej mocy,małe spalanie:))))))),jakies 200-210km/h v max.wymienilem i odzył:)))))

Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wcześniej pisali zeby dorobić grupę 000, 008, 010 i 011BS sorki chwilowo nie mam mozliwości wyskoczenia na obwodnicę tylko robię w centum miasta :shocked:

Odnośnie wciskania gazu to jest w opisie żeby wcisnąć na max jednak tak zeby nie załapał przycisk pod pedałem kick-down (w wypadku skrzyni tiptronic)

tym bardziej poćwicz "na sucho" żeby wyłapać moment kiedy gaz jest na 100% a nie załącza się kick-down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...