Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Czy włożyć płytę do nawigacji ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem niedawno AUDI A4 S-line awant 2005r 2.0 TDI

Chcialem uruchomic nawigacje ale komputer prosi mnie o plyte wiec szukalem w samochodzie jakiegos miejsca gdzie moglbym ta plyte umiescic i nie znalazlem. Czy mam ja wlozyc do zmieniarki plyt cd czy potrzebny jest specjalny odtwarzacz plyt do nawigacji?

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale pytanie czy odtwarzacz cd jest tez odtwarzaczem dvd ;/[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________Wydaje mi sie jednak ze musialbym miec taki odtwarzacz jak tutaj: http://www.allegro.pl/item573896347_audi_a4_8k0_a5_8t0_a6_4f0_navigacja.html ale nie jestem do konca pewny dlatego prosilbym kogos orientujacego sie w temacie o potwierzdenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w ciężarówce miałem Beckera i tam sie płyty wkładało do czytnika CD.

A to , co pokazałeś w linku to najprawdopodobniej "mała" navi, która nie ma wyświetlacza LCD, tylko masz ja na FISie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz skopac??

Jakby cos mogło by nie tak, to najwyżej nie odczytałoby płyty i byś ją wyjął.

Mówię. Sam RNS-E jeszcze nie mam. W trucku uzywam Palmtopa z mapami na SD.

Wcześniej w Beckerze płyty wsadzałem w miejsce płyt CD.

Uważam, że zapewne tu jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tyle po lewej stronie powinna byc pod pokrywa ktora otworzysz pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pomylilem sie w opisie samochodu opisalem nie to Audi tylko drugie hehe

Wiec posiadam Audi takie jak tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=577217588 -widac dobrze na zdjeciu jaka jest navi i mam dokladnie taka sama.

A z tylu po lewej stronie w schowku wlasnie nic nie ma. Po prawej cos tam jest ale nie ma odtwarzacza nawigacji[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:54_________________________________________________I teraz jeszcze jeden problem zauwazylem ze mam plyte z nawigacja Audi MMI Navigation DVD Europa Version 2008 a z tego co wyczytalem w internecie ta mapa nie obsluguje mojego modelu tylko:

Audi A6/S6/Avant/allroad quattro 2005 - 2008

Audi A8/S8 quattro 2003 - 2007

Audi Q7 2006

Orientuje sie w takim razie ktos jaka powinna byc prawidlowa mapa? nazwa najchetniej by mnie interesowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz taka nawigacje jak na zdjęciu jest to navi RNS-E do której potrzebujesz mapy z płyta DVD najnowsza to 2009 rocznik. Płytę wkładasz (odchylając guzikiem na dole po prawej stronie) i wkładasz płytę.

Co do płyty to potzrebujesz coś takiego

http://www.allegro.pl/item565538422_audi_dvd_polska_2009_rns_e_a3_a4_a6_r8_tt_nowa.html

DVD 1 jest na europę zachodnia a DVD na wschodnią tym polske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Wszystki za pomoc :) Jak bede mial jeszcze jakies problem napewno napisze

Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 22:34_________________________________________________Witam

Mam pytanie i bylbym wdzieczny za odpowiedz i pomoc:

Zainstalowanlem w swoim mapy AUDI RNS_E 2009DVD2

Wszytsko ladnie sie zainstalowalo w samochodzie ale na koncu pokazalo ze potrzebna jest plyta DVD do nawigacji(brak plyty NAVI).

Jaka plyta jest do tego potrzebna?

Z gory wielkie dzieki za odzpowiedz

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...