Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dokladka do tylnego zderzaka


martin a4

Rekomendowane odpowiedzi

czesc panowie chcialem sobie zalozyc jakas fajna dokladke do tylniego zderzaka ale z tego co wiem to duzego wyboru nie ma a ta mi sie sie podoba http://moto.allegro.pl/item174955787_audi_a4_dokladka_tyl_wakdar_tuning_.html

czy sa jeszcze jakies inne dokladki.pzdr :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bym tego nie kupowal :twisted: zaltuje wiejskim tuningiem ...widze z masz juz boiler takze co za duzo to nie zdrowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pomalowac ori tak na ala s4 i zapodac koncowe tlumika

Co Ty tak kombinujesz :lol: z tylu nic nie zmieniaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chce zebyscie mi doradzili

przeciez dalismy juz odpowiedz "daj se spokój z tym" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc panowie chcialem sobie zalozyc jakas fajna dokladke do tylniego zderzaka ale z tego co wiem to duzego wyboru nie ma a ta mi sie sie podoba http://moto.allegro.pl/item174955787_audi_a4_dokladka_tyl_wakdar_tuning_.html

czy sa jeszcze jakies inne dokladki.pzdr :lol::lol:

za te 120 zł to lepiej sie piwa napić ,nie polecam szambo

zainwestuj w ori zderzak do s4 i będzisz szczęśliwy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w ori zderzak do s4 i będzisz szczęśliwy

też tak uważam... ta dokładka beznadziejnie wg mnie wygląda :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chciałem otwierać nowego tematu a mam do was pytanie odnośnie oryginalnej dokładki tylnego zderzaka. Wymontowałem ją w środę i ściągnąłem z niej takie trzy dodatkowe zaczepy, które się przyczepia do dołu dokładki jeden na środku i po jednym z lewej i z prawej ( mam nadzieje, że wiecie, o co mi chodzi). Mój problem polega na tym ze dzisiaj zauważyłem ze te trzy zaczepy się od siebie różnią :redface: i teraz nie wiem, w jakiej kolejności przyczepić je do dokładki napisze wam numery tych zaczepów:

1. 8D0.807.435

2. 8D0.807.435.A

3. 8D0.807.435.B

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tych zaczepów to do czego wogóle one są. Sam mam dokładkę podobną do tej w temacie (tylko że Riegera). Wogóle nie sprawdza się na polskich drogach i szpeci mi autko dlatego kupiłem ori dokładkę. Przy czym mam tylko ten jeden zaczep i stąd moje pytanko. Czy wogóle te zaczepy są potrzebne :question: Bo jak odkręcałem Riegera to ten nie ma tego i raczej nie widziałem tam miejsca na założenie tych zaczepów :confused: Niedługo pomaluję ori i wtedy ją założę. Jeżeli te zaczepy są potrzebne to do tego czasu będę musiał je skombinować do mojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te zaczepy są potrzebne wtedy jak jedziesz większą prędkością żeby ci nie miotało dołem dokładki. A możesz mi napisać, w którym miejscu masz zaczepiony ten uchwyt na dokładce(z lewej, prawej czy na środku) i jaki ma numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony. Też myslałem ze to jest żeby jakoś "stabilizować" dokładkę. Ale Rieger tego nie miał i sztywno się trzyma. A czy jak założysz tą dokładkę to te zaczepy dotykają dołu samochodu :question: Jest jeszcze inna opcja. Może ta dokładka była robiona też dla innego modelu i tam mają zastosowanie te zaczepy :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahaha a moze pomalowac ori tak na ala s4 i zapodac koncowe tlumika

pomaluj a'la S4... bedzie super wygladac za niewielką kase....

szkoda inwestować w cały zderzak, skoro można istniejącą dokładke pomalowac...

ja tak będe robił u siebie i uważam, ze to dobry pomysł...:)

pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...