Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PD po regeneracji i 128 w grupie 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie PD po regeneracj silnik 2.0 TDI BPW po około 5 miesięcy od regeneracji problemy z zapalaniem zwłaszcza po nonym postoju i lekkie telepanie nadwoziem.

Grupa 18 wartości od 0 do 128 podczas przyspieasznia (podobno w BPW ma być 128 a nie 4).

Pozostałe grupy w normie.

Co może być przyczyną?

Edytowane przez robi4020

Opublikowano

A jak mają się korekcje po takim nocnym postoju ? Robiłeś loga od odpalenia tak przez minutę ? ? ? 

Opublikowano
  • Autor

Grupy sprawdzałem na ciepłym silniku i tu jest OK. Sprawdzę na zimnym i dam znać.

Opublikowano
  • Autor

Grupy sprawdzałem na ciepłym silniku i tu jest OK. Sprawdzę na zimnym i dam znać.

Opublikowano
  • Autor

Grpa 013 na zimnym 

https://log.malonetuning.com/chart/254352#H8KLCADDkX7DilwCA8KLwo5WSsOOw49Nw4rDjEvDlU0vw4ovLShWw5IxwojDlQEJw6bDpBdlVsKlAsK5OkrDqcKpecKpRcKJJcKpSiDCmcOEw5LCksO8w6LCgsKcw4wSwpDClMKhSWwsABnDq0ZfQwAAAA%3D%3D

na ciepłym korekcja dawek 

| 0.07 | 0.26 | -3.8 | 0.0.2 |

PD regenerowane niedawno w Stalowej Woli serwis Bosch i są jeszcze na gwarancji.

Opublikowano

0.85 jak na po regeneracji to sporo, ale z drugiej strony korekcję zależne od temperatury, więc problem może być z doszczelnieniem... Kto Ci to montował? Dobrze wyczysczone zostały dolne krawędzie gniazda pompowtryskiwacza? Tam gdzie przylega miedziana podkładka? 

Z tymi regeneracjami też jest różnie, było już kilka cyrkow na forum z tą właśnie firmą...

A pokaż jeszcze log 13+23 przy takich kilku mocniejszych depnieciach w trasie... 

Opublikowano
  • Autor

logi z Grup 13+23 z trasy (silnik rozgrzany).

https://log.malonetuning.com/chart/254372#H8KLCADDoMOHw4pcAgNNw4vDiwrCgCAQwoXDoXfCmcO1CAldHkZcWA02YBk6QcO1w7TCpW1awp7Dv8OjGANTXEfDnkjDuRTCjz0DNhZLDDHDsU3Dr0TDsMK0UXJCUMOEw43Cs8K6wpQ7OVdLw6wXwqnCkEl%2BYFrDrMKww4fDgSLDqMOvd0jDjHtgKcKqW2sfwr7DisK9Q3sAAAA%3D

 

 

PD montował mechanik z duzym doswiadczeniem jemu bardziej ufam niż tym od regeneracji. Regeneracja była pełna wszystkich 4 PD. Gwarancja jeszcze 1/2 roku.

 

Edytowane przez robi4020

Opublikowano

A próbowałeś prosty test z d*pą wyżej niż silnik albo z zaciśniętym przewodem powrotu paliwa z głowicy ? ? ? 

Opublikowano
  • Autor

Testu z powrotem paliwa nie robiłem ale dzisiaj zaczął dymić na białao-szaro śmierdzące spaliny płynu nie ubywa.

Czy odesłać im do reklamacji 3 PD?

Opublikowano

Na razie nic nie odsyłaj. Najgorsze korekcje ma 1 i 4 na zimnym. Tych minusowych nie bierzesz pod uwagę, bo to są najbardziej wydajne wtryskiwacze/cylinder... 

Problem jest tam gdzie jest największa plusowa korekcja...

Zrób test z odpaleniem po nocy z d*pą w górze i zaciśniętym wężem powrotu.

Opublikowano
  • Autor

test zrobię oczywiście a skąd to dymienie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.