Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Alufelgi HAMOND


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego warto zapytać większą ilość kupujących u niego i im się przyjrzeć. Poza tym według mnie to by było z czasem nieopłacalne dla niego. Ale koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przymierzam do tych felg 16' i one niby nie sa wloskie tylko uk'skie chociaz po 1h szukania na google odpuscilem bo nigdzie nie ma ich strony hmmmm... co do tego ile wytrzymaja to nie wiem ale generalnie wzornictwo mi sie dosc mocno podoba i chyba jestem zdecydowany. pozatym inny koles ma na nich dekle od merca wiec moze do niektorych MB sa seryjnie montowane (?) to by oznaczalo, ze nie bylyby wcale takie zle no ale czasu mam jeszcze do konca miesiaca a tez chce zrobic tak jak tu ktos napisal - wyslac maile do tych z alle co juz je kupili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te dekle od Mercedesa nie patrz. Bez problemu możesz kupić jakiej marki chcesz dekle i założyć na nie. Także to nie oznacza że na tych felgach wyjeżdzają Mercedesy z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym inny koles ma na nich dekle od merca wiec moze do niektorych MB sa seryjnie montowane (?)

:nabijasie:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to znajdzcie mi dekle o tej srednicy do a4 jak to takie smieszne bo jakos na allegro ich mi sie znalezc nie udalo a ta srednica na merce pasuje idealnie...wiec? pytanie szczegolnie skierowane w strone ksiadz99!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie za bardzo na deklach ale wydaje mi sie ze ich srednica zalezy od otworu centrujacego w feldze.. merce i audi maja inne otwory centrujace... a smieje sie z herezji jaka jest postawienie tezy, ze jakas firma robi felgi do fabrycznie nowych mercow tylko dlatego ze widziales gdzies zdjecie felgi z dekielkiem merca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie byla to herezja bo byl tam znak zapytania a wiec nie uznaje tego za aksjomat po drugie tak sie sklada, ze MB ma wlasnie taka srednice na ich ori felgach jak dekle do tego otworu co raczej jest za niz przeciw po trzecie nie wiem czy wiesz ale do a4 felgi robi ronal i tu jakby to ujac da sie zauwazyc pewna analogie - jak kupujesz felgi od nich to tez sa dekle ronal a nie audi ale jak kupujesz a4 to masz dekle oooo, z reszta tu nie o logo chodzi bo temat tych felg troche drazylem i istnieje dosc duza szansa ze sa one jednak na wypozazeniu mb choc nie wykluczam, ze w tym akurat wypadku sie myle bo nie jestem w stanie na 100% tego co sie dowiedzialem zweryfikowac. podejrzenia te jednak nie sa oparte na deklach akurat ale na czyms innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncze ten OT, nie zrozumiales mnie w kwestii tego otworu centrujacego, chodzilo o to ze nie wiem jakie ty felgi widziales, ale skoro mialy dekielek merca to pewnie jezdzily na mercu a wiec musialy miec otwor centrujacy 66,6. Jak szukasz dekielka dla felg do audi gdzie srednica otworu to 57,1, moze okazac sie ze takich dekielkow nie znajdziesz bo to bez sensu! jeszcze raz powtarzam, ze nie wiem czy tak na pewno jest, tak mi sie tylko wydaje no bo jesli srednica dekielka ma od czegos zalezev to pewnie od otworu centrujacego. Poprostu jak zobaczylem, ze na podstawie dekielka w feldze twierdzisz, ze mogly byc one montowane seryjnie w Mercedesach to myslalem, ze krew mnie zaleje i musialem dac temu upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...