Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Już czas na Black Pearl 2.0 T Quattro


Szczypiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko furka. Jedna rzecz mnie interesuje, mianowicie tylna tablica rejestracyjna, oryginalna z urzędu (jest mniejsza niż większość kwadratowych które sie nie mieszczą) czy jakoś ją spasowałeś-przycięłeś. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem dla odmiany, że podoba mi sie prawie wszystko.

Furka konkret, silnik bajka, kolor jedyny słuszny, buda też :good:, kilka lekkich modów i będzie malinka.

Szkoda tylko, że fele już troche oklepane, ale rozmiar słuszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczna stala na allegro, jakis czas temu, jak szukalem dla siebie. Nie jechalem jej oglądać, bo byla cała malowana, takze w usa...wyglada identycznie i zewnatrz i srodek :)

pomyliłeś się stary, to auto jeszcze nie stało na żadnym allegro! dopiero na dniach będzie wystawiane do sprzedania.[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 10:39_________________________________________________

Spoko furka. Jedna rzecz mnie interesuje, mianowicie tylna tablica rejestracyjna, oryginalna z urzędu (jest mniejsza niż większość kwadratowych które sie nie mieszczą) czy jakoś ją spasowałeś-przycięłeś. :evil:

hehe, to nie jest żadna orginalna tablica z urzędu, wystarczy troszkę wyobraźni. Została dorobiona na dokładnie taki sam wymiar jak amerykańskie tablice, tak żeby wyglądało oryginalnie, a tą naklejkę z wodnym znakiem to sobie przykleiłem z jakiegoś starego golfa II kolesia, który dawno temu zapomniał sobie nakleić na tablice i mi ją użyczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to nie jest żadna orginalna tablica z urzędu, wystarczy troszkę wyobraźni. Została dorobiona na dokładnie taki sam wymiar jak amerykańskie tablice, tak żeby wyglądało oryginalnie, a tą naklejkę z wodnym znakiem to sobie przykleiłem z jakiegoś starego golfa II kolesia, który dawno temu zapomniał sobie nakleić na tablice i mi ją użyczył.

ja wiem ze duzo ludzi tak robi. ale tylko spytam czy jestes swiadomy ze na tej naklejce z golfa masz numerek ktory powiniene sie zgadzac z numerkiem na naklejce w dowodzie rejstracyjnym?

i czy wiesz ze wg nowych przepisow tablica jest dokumentem , ktory Ty wlasnie sfalszowales...i czy wiesz jakie sa kary za falszowanie dokumentow?

nie krytykuje , tylko upewniam sie ze wiesz co robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na wlepce znak wodny ma Twój numer tzn powinien mieć a od golfa to nie pyknie :D i na tej blasze takie PL'ki pod światło chyba muszą być etc :D ale fajnie fajnie, tylko szkoda, żeby Ci się misiaki przyczepiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze b7 i fajnie ze audi no i naped + ten silnik :good: (mistrz oszczednosci to nie jest ale pewnie frajde daje dobra ...). Nie podobaja mi sie amerykanskie samochody nic a nic ... te fotele wcale + drewno .

Co do wyposazenia to troche sie rozpedziles z nim :gwizdanie: jest dobrze ale bez przesady ze wsadzili wszystko (solar, kubly, parktronic ...) .

p.s. parktronic fajna sprawa jak bedzeisz mial to docenisz - szczegolnie jak jest przod tyl ...naprawde ulatwia wiele rzeczy (nie zaparkujesz tak na oko chyba ze lubisz ryzykowac ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...