Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Witam. Kolejne A4 :)


Beton86

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj posiadam A4, wiec wrzucam foty i kilka slow o tym autku. Przyjechalo sobie z Czech. Przed zakupem przetrzepane w ASO Audi. Do wymiany klocki, tarcze tyl, drugi pompowtryskiwacz i uszczelka pod pokrywa sam nie wiem czego :D (tej blachy na ktora jest przykrecona pokrywa z napisem TDI). Rocznik 2004 przebieg 166tys. pewny. Silnik AVF 1.9TDI 131KM. Wyposazenie standardzik + fabryczne ksenony, skrzynia 6 manual. Plany? Hmmm oryginalna duza nawigacja Audi, jakies dobre nagłośnienie i posprzatanie i umycie autka :D :D

cbd0b438ee878250med.jpg

29e01bf02afb7e28med.jpg

0fd78570a23e2788med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) ładne autko :good: zmiany- posiedź troszkę na forum to zobaczysz że będzie ich wiele :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna:) ja podpowiem tak jak wuju: delikatnie w dół, jakies ladne 18tki i moze szybki troche sciemnic i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) ładne autko :good: zmiany- posiedź troszkę na forum to zobaczysz że będzie ich wiele :naughty:

Wąski szatanie :polew: Ja tez myślałem, że się obejdzie bez zmian, bo takie to ładne było w salonie...Nie minęło 3 miesiące, a tu już się 1,8T na tył maluje, wydech się ładny 2x ściąga, na s-line, albo s4 się zaczajam, felgi nie można się do tej pory zdecydować na 17-18" (rozsądek nadall jeszcze działa :naughty:), soft już omówiony lada dzień :gwizdanie: KUSICIELE obleśne!!!! :polew:

Kurva - tylko skąd na to wszystko kasy brać :polew: Żona z domu czuję wygoni - hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie najpierw sie trzeba mocno odkuc finansowo zanim sie za zmiany wezme. Chip ludzie zawsze chwala ale co da zmiana ze 130 na 150? To wogole odczuwalne? A i spalanie wzrosnie a nie po to bralem TDI :) Felgi pewnie beda jakies, bo mam tylko 1 komplet z zimowkami i opony letnie luzem. Ale opony sa 16 wiec nie wywale ich tylko felgi tez trzeba brac 16. Zawieszenie obnizka? Juz i tak drasnelo cos wysoki kraweznik, wiec wole nie ryzykowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mniejsze spalanie po czipie :) hmm wątpie :)

o jeden litr wieksze to zrozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym spalaniem po chipe to zalezy jak umiesz jezdzic.byl o tym duzy artykul w motorze albo auto swiat juz nie pamietma dokladnie.trzeba dynamicznie przyspieszac i wykorzystowac odpowiednio moment bo auto lepiej przyspiesza po chipie a wiec potrzebuje mniej czasu na osiagniecie zakladanej predkosci czyli zuzywa podczas tego mniej paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...