Damianq

Pomoc dla taty. Razem możemy wszystko ❗️

Recommended Posts

Mili Użytkownicy / Klubowicze

Do tej pory byłem aktywnym użytkownikiem naszego forum jak i brałem czynny udział w życiu A4 Klub Podkarpacie. Mam do Was osobistą prośbę. Mój tata jest w bardzo ciężkim stanie. Przebywa aktualnie w śpiączce. Jedyna nadzieja na jego wybudzenie to intensywna rehabilitacja oraz konieczność przeniesienia go do ośrodka typu "Budzik". Koszty takiego leczenia są kolosalnie duże (od 25 tys. miesięcznie jeśli mowa o porządnym ośrodku). Ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie finansować w całości leczenia taty. Zorganizowałem na ten cel "zrzutkę". Może ktoś z naszych Użytkowników / Klubowiczów zechce włączyć się do naszej zbiórki i pomóc mojemu tacie.

Mówią, że dobro zawsze wraca z podwojoną siłą więc działajmy❗ Sami nie damy rady, ale razem możemy wszystko ❗

Więcej informacji tutaj: https://zrzutka.pl/kfzw5f

Z góry dziękuje

Damian

Link to post
Share on other sites

Szybkiego powrotu i dużo zdrowia dla Taty! Będzie dobrze!

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.