Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nadszedł czas na moją ślicznotkę:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

długo się zastanawiałem czy w ogóle pokazywać tutaj swoje autko :) bo to w sumie czysta seria no ale

jestem fanem Audi i postanowiłem się złamać:)

Nawet Audi w standardzie to zawsze klasa:)

Autko pochodzi z listopada 1998 roku ... autko ściągane z Niemiec z udokumentowanym

przebiegiem około 29 000 km no ale to stan licznika kiedy je kupowaliśmy:p Teraz jest

nakręcone około 130 000 i oprócz małych usterek sprawuje się świetnie...

Czasem wzdycham tylko nad jednostką którą wybrał pierwszy właściciel .... 1.6 jest tutaj w miarę wydajny

ale na pewno nie wtedy gdy wsiada ktoś oprócz kierowcy i jednego pasażera...

Ale generalnie nie ma co narzekać te 100 koników z górką jest wystarczające do codziennej jazdy

Krótka specyfikacja autka:)

Audi a4 1998/99 1.6 102KM

=> Elektryczne szyby i lusterka z przodu

=> Alufelgi Audi (r15 przydałoby się wrzucić coś ładniejszego)

=> szyberdach

=> wspomaganie kierownicy

=> ABS

=> Elektryczna regulacja świateł

=> 4 x Airbag

=> Centralny zamek

=> Immobilaizer

=> nagłośnienie NOKIA

=> Radio Audi Concert by Panasonic (od niedawna)

=> CB TTI-880 (do śmigania na trasach :P )

Poniżej kilka fotek:)

dsc00074g.jpg

dsc00075fkf.jpg

Jak na lato przystało wosku nigdy nie jest mało:)

dsc00078f.jpg

dsc00079wsf.jpg

dsc00080jdl.jpg

dsc00082rpu.jpg

dsc00081pvl.jpg

I na koniec skromniutkie serduszko mojego autka 1.6 16V 102KM

Ale w sumie nie narzekam bo nawet tutaj jest w co wcisnąć:)

dsc00084u.jpg

Kilka nowych zdjątek z wielkanocnego sprzątanka auta:) (dodane 9.04.2010)

dsc00711h.jpg

dsc00715ka.jpg

dsc00657g.jpg

dsc00660vp.jpg

dsc00751ts.jpg

Tutaj kilka zimowych zdjęć

dsc00076e.jpg

dsc00077p.jpg

A tutaj troszkę zabawy z Photoshopem:)

audi1copy.jpg

Opublikowano

ładna seria widac ze bardzo zadbana tez mam taki sam silnik i kolor auta ale tak jak mówisz mogł by byc troche wiekszy felunek pozdro :good:

Opublikowano

Ładna Audiczka szkoda tylko że ma 1.6 a nie więcej... :good:

Opublikowano

ładna srebrzanka :kox: pokaż foty wnetrza :wink4: planujesz jakies skromne modyfikacje w autku :cool1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

foto wnętrza wrzucę jak znajdę chwilkę czasu na wiosenne porządki :hi: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 01:42_________________________________________________No i wreszcie miałem troszkę czasu :) może to nie wiosenne porządki ale już gruntowne i letnie także postanowiłem to uwiecznić na zdjątkach :)

powyżej obiecane fotki mojej latawicy:)

Opublikowano

witam kolego autko ladne a ze niemasz przerobek to przeciez nie wstyd bo to niejest klub wiejskiego kolka tuningowego :polew: a stronka milosnikow marki :a4fan: ja naprzyklad w swoim robie wszystko z glowa bo naprzyklad wiem ze gleba w aucie ladnie wyglada :slina: ale niejest praktyczna i traci sie komfort :wallbash: wiec albo fikcja albo praktyka wybor nalezy donas :chytry: pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

hmm z przeróbek to w sumie ciężko coś zrobić bo to auto rodziców :P a oni stawiają na komfort raczej jedyne rzeczy jakie planuje to wrzucenie ładniejszych kierunków (srebrne bo te jakoś kojarzą mi się ze starszymi autami:) ) i jeśli kiedyś kasiorka pozwoli to jakieś ładne felgi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.