Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Szum kół na tyle przy hamowaniu


KoDi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie co to może być że jak skręcam w lewo bądź w prawo i w tym samym czasie hamuje to na tyle odchodzi taki dziwny szum

z kół... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem właśnie klocki i jeszcze są galante.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem właśnie klocki i jeszcze są galante.

Sprawdzałeś wszystkie klocki? Czy tylko zajrzałeś przez felgę? Jak stanie prowadnica zacisku to z wew klocków zostają strzępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajżałem tylko ale musze zrzucić koło i wtedy obcenie ale i tak wydaje mi się że jeszcze są jeszcze dobre bo jak zmieniałem koła na zime to zaglądałęm tam [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:05_________________________________________________Jakie klocki idą na tył do ADR 1.8 bo z tego co patrzyłem to są 2 rodzaje tych klocków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie ma rantu więc to raczej nie będzie obcierająca blacha klocków ale z tym łożyskiem może masz i racje. Musze to sprawdzić[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________Jakie klocki idą na tył do ADR 1.8 bo z tego co patrzyłem to są 2 rodzaje tych klocków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska z tyłu jak ulegną zużyciu to zaczyna szumieć/buczeć podczas jazdy na wprost, tak od ok. 60-70 km/h, także ja łożyska wykluczyłbym raczej :mysli: Ewentualnie podlewaruj samochód i zobacz czy nie mają luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łożyskami jest wszystko ok także klocki na tyle musze wymienić bo nie są za rewelacyjne. Tylko nie wiem bardzo jakie klocki kupić (chodzi mi o rodzaj zacisku)...

Czy to idą takie klocki do ADR 1.8?

1078f.jpg

w384.png[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________Przy wymianie klocków nie mogę wcisnąć cylinderka. Co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskałem go ale nie chce do końca wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj co kolega wyżej napisał, wkręcać i wciskać jednocześnie. Jak nie masz przyrządu to musisz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem i też nic nie wiem czy nie jest czasami zatarty tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubóje tak jak mówisz Daimos[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:28_________________________________________________Wszystko poszło jak się należy tłoczek się wkręcił a klocki wymienione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubóje tak jak mówisz Daimos[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:28_________________________________________________Wszystko poszło jak się należy tłoczek się wkręcił a klocki wymienione :naughty:

a szum rzecz jasna ucichł ?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa skovroon :>

mowilem od razu ze to klocki :) ciesze sie ze juz po problemie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...