Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 rodzinne kombi 136km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam we wtorek 28 maja 2019 kupilem sobie 1 w zyciu audi z sillnikiem 2.0 tdi 136 koni bna w ciekawym kolorze fiolet wenecki

auto posiada na wyposazeniu :

bixenon,szyberdach,pdc,wmacniacz w bagazniku z subwoferem,grzane fotele jasna polskora ,concert cd 

Kierownica bez multifunkcji

moje plany to:

dolozenie multifunkcji ,zmiana wnetrza na czarny,zmiana calego kokpitu wraz z tunelem srodkowym na kolor czarny na wersje 2 din bo chce wpakowac tam fabrycznego rns zeby gral mi sub w magazniku i byly komunikaty na fis

solardach,hak,dolozenie pakietu oswietleniowego drzwi ew dolozenie elektryki szyb bo z tylu mam korby,zmiana oswietlenia na led w kabinie i led w rejestracji,moge jeszcze zmienic fabryczny bixenon na bi-led kioto mam kolege ktory montuje taki led do lamp oraz poleruje klosze itp,webasto

3E571493-BB8E-493E-9ED2-6C52B273CFF2.png

5EC45694-69F9-420D-A8FB-33E0DB4876BF.png

80C33256-DFE4-4B0E-B170-01436E27BAC8.png

903C0A9F-2F70-4900-A8E6-F273DF048998.png

3437B62E-E94B-4A2D-A0AE-81764BF249D1.png

E55F1DEB-828E-4346-B65A-D64AD34D5F7B.png

FA2C64D4-3046-4C31-8DDC-B9BB80C1BC2B.png

Edytowane przez Borys07

Opublikowano

Gratulacje autka:hi:

Do listy dołóż też obniżenie w dół, bo troszkę za wysoko stoi:wink4:

Kolorek bardzo ciekawy...

Opublikowano
  • Autor

Czy to normalne ze szyberdach tylko sie uchyla do gory i na dol??? bo u mnie wlasnie tak sie dzieje nie otwiera sie caly tzn nie chowa sie w dachu moge jedynie schowac to oslone recznie zamknac co moze byc nie tak? chyba ze szyberdachy byly w 2 opcjach taki jak mam uchylany i taki ktory sie otwieral caly zamykal i uchylal to mozliwe?? 

Staralem sie rozebrac ten przelacznik co obsluguje szyberdach i mam problem z jego rozebraniem obudowa biala tak trzyma ze odpuscilem temat i bede mial zamowiona nowa czarna lampke razem z diodami przelacznikiem od szeberdachu i czujkami do alarmu bo chce zmienic wnetrze z jasnego na czarne dotyczy to tez calego kokpitu mysle tez o podlodze podsufitce ogolnie wszystko na czarny bo moje jasne jest ubrudzone:( 

3E571493-BB8E-493E-9ED2-6C52B273CFF2.png

5EC45694-69F9-420D-A8FB-33E0DB4876BF.png

80C33256-DFE4-4B0E-B170-01436E27BAC8.png

903C0A9F-2F70-4900-A8E6-F273DF048998.png

3437B62E-E94B-4A2D-A0AE-81764BF249D1.png

E55F1DEB-828E-4346-B65A-D64AD34D5F7B.png

FA2C64D4-3046-4C31-8DDC-B9BB80C1BC2B.png

Opublikowano
  • Autor

Tak przy okazji mam jeden problem a mianowicie chodzi o to ze auto podczas odpalania na zimnym czasami zaskoczy prawie ze od razu bez wcisniecia kazu a czasami trzeba dlugo krecic a jak wcisne gaz to pomaga i szybciej odpala co mu moze dolegac?ma ktos z was jakis pomysl?? autem nie jechalem na chamownie jeszcze zeby sprawdzic moc ale pewnie to zrobie gdyz jestem ciekawy ile ma tych koni obecnie z calej stajni 136;p Mam w miare swieze turbo wiec bede chcial zrobic mu program bledow w silniku nie ma zadnych ani nie pali sie czek na zegarach,mam tylko komunikat o serwisie pewnie inspekcja nie zostala skasowana a wymiane filtrow i oleju mam za ok 3 tys km

Opublikowano

Odepnij przepływomierz i rano spróbuj ponownie ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam obecnie w aucie nastapily pewne zmiany dolozone:

BOSE,auto swiatla-wycieraczki,lusterko fotochrom,clh,webasto,zmiana zwyklego szyberdachu na solardach,boczki czarne z pakietem oswietlenia,czarny bagaznik,lampka gorna ambiente z diodami

W planie mam jeszcze heble od s4 b6/b7 nowy zawias,kiera multifunkcja,oslona pod silnikiem bo oryginalnie auto bylo bez,urochomienie tylnych szyb elektrycznych

Edytowane przez Borys07
zapomnialem cos dopisac przez nie uwage

Opublikowano

Tak jak @Adam87 napisał, na dół z nią od razu inaczej będzie wyglądać. Jakaś dokładka na przód, zewnętrzny pakiet S-line, ładne koło.

Także powodzenia w walce i bezawaryjności.

Opublikowano

Też zgadzam się z tym, że trzeba ją dać niżej :)

Powodzenia w modzeniu!

Pokaż środek jak tam wygląda :)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Twz jestem ciekaw zdjec z modzenia ;)

Auto dawaj w dół i będzie świetnie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.