Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 2006r.BPW 2.0 TDI PD nie odpala


ziutus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu usterki. Nie mogę uruchomić silnika ,który w czasie normalnej pracy zgasł. Podczas próby uruchomienia kręci i tak jakby palił na jeden lub dwa cylindry .wymieniłem filtr paliwa i uszczelnienia pompowtryskiwaczy - ale dalej to samo.poprawiłem konektorki przy pompkach -nic nie dalo,wymieniłem pompę tandemową - dalej nie uruchamia .żadnych błędów w delphi, pompa paliwowa  w zbiorniku chodzi ,na wyjsciu z filtra paliwo podaje  po przekręceniu kluczyka. 

Edytowane przez ziutus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądałeś do rozrządu? 

nie nalałeś jakiejś trefnej ropy lub benzyny?

czy ciśnienie oleju jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie rozrządu jest prawidłowe ,paliwo zostało wymienione i za pomoca delphi przepompowane kilka razy po 30 s.ciśnienie oleju jest , w aucie świecił się check ze wzgledu na sondę bank 1 i trzeba było co jakiś czas go kasować ,podmiana sondy nic nie dała, auto przyjechało z kontrolką filtra cząstek stałych na wyświetlaczu - ilość zabrudzenia 65%.skasowałem błędy i ustawiłem ręcznie przez delphi czyszczenie filtra podczas jazdy. auto ujechało około kilometra i zgasło .Czy możliwe jest że nie chcę uruchomić przez zapchany DPF ? i dalej tak jak wyżej opisałem .

Problem rozwiązany.

przyczyną był niedrożny filtr DPF

Edytowane przez ziutus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...