Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T 300KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Wątpie , mialem okazje być "tym czymś" przewieziony :slina::blink::shocked:

Opublikowano
  • Autor

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Wątpie , mialem okazje być "tym czymś" przewieziony :slina::blink::shocked:

Moskal ten prześmiewca z południa czyt. Tszczeniu też miał okazję siedzieć na fotelu pasażera....jego mina była wielce zakłopotana...wy chociaż wydawaliście jakieś dźwięki...TsZczeniu milczał :decayed::wink4::polew:

Opublikowano

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Wątpie , mialem okazje być "tym czymś" przewieziony :slina::blink::shocked:

Moskal ten prześmiewca z południa czyt. Tszczeniu też miał okazję siedzieć na fotelu pasażera....jego mina była wielce zakłopotana...wy chociaż wydawaliście jakieś dźwięki...TsZczeniu milczał :decayed::wink4::polew:

z przeciążenia mu dech zaparło :decayed:

Opublikowano

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Wątpie , mialem okazje być "tym czymś" przewieziony :slina::blink::shocked:

Moskal ten prześmiewca z południa czyt. Tszczeniu też miał okazję siedzieć na fotelu pasażera....jego mina była wielce zakłopotana...wy chociaż wydawaliście jakieś dźwięki...TsZczeniu milczał :decayed::wink4::polew:

z przeciążenia mu dech zaparło :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

No gratuluje, kupe pracy i kupe kasy wlozone w autko, juz jest nowy wlasciciel ??

Opublikowano

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Wątpie , mialem okazje być "tym czymś" przewieziony :slina::blink::shocked:

Moskal ten prześmiewca z południa czyt. Tszczeniu też miał okazję siedzieć na fotelu pasażera....jego mina była wielce zakłopotana...wy chociaż wydawaliście jakieś dźwięki...TsZczeniu milczał :decayed::wink4::polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

i chyba zaraz potem otworzyliśmy okno.... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

i chyba zaraz potem otworzyliśmy okno.... :gwizdanie: :naughty:

a tapicerka do prania była :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i chyba zaraz potem otworzyliśmy okno.... :gwizdanie: :naughty:

a tapicerka do prania była :polew: :polew: :polew:

:laghing2:

a na spotach Taki fifa rafa :naughty:

Opublikowano

Poziu a mierzyles kiedys ile do seteczki ma ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Poziu a mierzyles kiedys ile do seteczki ma ? :naughty:

5,1

Opublikowano

Poziu a mierzyles kiedys ile do seteczki ma ? :naughty:

5,1

to prawie jak u Murzyna :polew:

Opublikowano

Bylem przewieziony i hmmm jakby to powiedzieć... Nie Jedzie, 0 Rewelacji hahahaha :naughty::decayed::kox: :gwizdanie: :polew:

joke ofkorz :cool1:

Opublikowano

Moskal ten prześmiewca z południa czyt. Tszczeniu też miał okazję siedzieć na fotelu pasażera....jego mina była wielce zakłopotana...

ja sie nie dziwie , pierwszy raz (oprócz odkurzaczy) siedziałem w czymś co ma takie jebniecie , od świateł do świateł 200km/h z hamowaniem :shocked: :shocked: :shocked:

w dodatku siedziałem na pompie paliwa która miała wielkość dojazdówki :kox: :kox:

to prawie jak u Murzyna :polew:

"prawie" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...sens ma jak podjeżdza obok ciebie takie m3 E46 czy STI i go klepiesz, albo S4 b5/B6/B7 albo wiele innych autek...

i właśnie te chwile wynagradzają cały wkład pracy,kasy i czasu :)

PS.mógłbyś podać jaki był mniej więcej całościowy koszt modyfikacji?

Opublikowano
  • Autor

PS.mógłbyś podać jaki był mniej więcej całościowy koszt modyfikacji?

nie chce liczyć....ponad 20k

Opublikowano

Ale duzo rzeczy zrobiłeś sam , chodzi mi o montaż itp. gdybyś robil to u mechaniora to masakra , tak ???

Opublikowano
  • Autor

Ale duzo rzeczy zrobiłeś sam , chodzi mi o montaż itp. gdybyś robil to u mechaniora to masakra , tak ???

fmica wydech w eltecu, montaże w ars

nie ma tragedii :wink4:

Opublikowano

PS.mógłbyś podać jaki był mniej więcej całościowy koszt modyfikacji?

nie chce liczyć....ponad 20k

czyli opinia o tobie na forum jest słuszna :cool1:

CRAZY MAN :kox:

a tak poważnie,szacunek :hi:,podziwiam ludzi z pasją.

Opublikowano

A teraz jakis kolo kupi siwka i bedzie/powinien byc zadowolony,kupi gotowca i bedzie lał S4 itp...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.