Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na jaki licznik mogę wymienić


okm22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry grupowicze, posiadam audi a4b5 1.9 TDI(90KM) 1995 r. Mój aktualny licznik jest już popsuty - nie ma podświetlenia, wskazówka od prędkosci i paliwa nie działa tak samo jak fis. Moje pytanie brzmi na jaki licznik muszę go wymienić gdyż nie potrafię znaleźć identycznego numeru czyli 8D0919033BX. Licznik posiada 4x wtyczki - podłużna żółta i niebieska, ogrągła czerwona na środku licznika i jedna mała(czarna) obok żółtej z pojedynczym niebieskim kabelkiem. 

IMG_20190606_153759.jpg

IMG_20190606_153750.jpg

Edytowane przez okm22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj . jezeli temat aktualny to podpowiem . drugie liczniki powinny byc rowniez od diesla , numery powinny zaczynac sie tak samo np. 8LO919....koncowka nie jest istotna . widze ze masz bialy tyl licznikow wiec masz przedlifta i taki powinenes sobie dokupic . mialem rowniez wymiane licznikow i nie trzeba bylo duzej ingerencji programem VAG przez kabel KKL . tym programem mozesz pozniej zrobic korekte przebiegu km . jezeli nie to chyba konieczne bedzie zgloszenie wymiany , to w/g nowych przepisow . internet podpowie . powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...