Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony Traingle Sportex posiada ktoś ? Tanie opony


youngdeepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio natknąłem się na mega tanie opony firmy Traingle, komplet 4 szt. Kosztuje 950 zł. Mieliście kiedyś te opony, jak z trwałością (bo podejrzewam że przy tej cenie to słabo). Jakie są Wasze opinie ? Czekam na info :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, youngdeepl napisał:

Witam ! Ostatnio natknąłem się na mega tanie opony firmy Traingle, komplet 4 szt. Kosztuje 950 zł. Mieliście kiedyś te opony, jak z trwałością (bo podejrzewam że przy tej cenie to słabo). Jakie są Wasze opinie ? Czekam na info :)

Większego wynalazku się nie da?Wiesz co,daj mi tą twoją B8.A ja już jej kupię opony,jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się odnieść do tego wątku. Idealny przykład kupowania i jeżdżenia autem na które nas nie stać. Po tym jak kumpel na chińskich zimówkach rozwalił swoje  kilkuletnie audi q3 na słupie już chyba mnie nic nie zdziwi. Co śmieszniejsze jeszcze tydzień wcześniej się chwalił jaką to super okazję znalazł że komplet zimówek 17 cali za 800 zł... Popatrzcie sobie jakie opony ludzie mają pozakładane na swoje wypucowane kilkuletnie auta - w większości chińczyk goni chińczyka. 

Mam starego parcha, 23 letnie auto, ale nigdy nie oszczędzam na serwisie - zawsze wszystko wymienione na czas, a do tego zawsze są w nim założone opony premium.

 

Dlatego chłopie, nie rób wiochy, od tego zależy Twoje i być może Twojej rodziny bezpieczeństwo, więc jak już kupiłeś drogie auto to wstaw do niego odpowiednie opony. To nie matiz do kulania się po mieście. 

Edytowane przez wiktorsam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...