Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana przegubu


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem auto rozebrane bo nie wiem jak wlozyc nowy przegub do piasty.Sciagałęm go bez odkrecania wachaczy i wyszedł z trudem ale teraz nowy nie chce wejsc:( Pomozcie auto mi jest potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to lewa strona to najłatwiej odkręcić półośke i masz wtedy dużo pola do manewru, jeśli prawa to koła na maksa w lewo najlepiej niech jeszcze ktoś kiere dociągnie ile sie da i musi wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze nie chce wejsc mimo skreconych kol na maksa w lewo... jutro od samego rana bede musial sie za to zabrac bo auto na podnosniku stoii bo po zalozeniu przegubu na poloske za chiny nie chce wejsc w piaste.Pewnie bede musial odkrecic dolny wachacz lub dolną galke pod przegubem...Jak wy radzicie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcić półoś przy skrzyni i jest git :good: (jest na imbus bodajże 8 )[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:00_________________________________________________

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/odp_wymiana_przegubu_zewnetrznego_bez_z_sciagania_wahaczy-t21110.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okręcanie półosi z prawej strony za bardzo nic nie daje, przerabiałem to tydzień temu i odkryłem ten fakt jak juz miałem półoś odkręconą, poprostu z prawej strony jest ciasno.

Marhiw sprawdź czy dobiłeś dobrze przegub na ośkę bo on do piasty sie mieści naprawdę na styk. U mnie brat przytrzymał kiere żeby było skręcone ile sie da, pare sekund sie poszarpałem i wszedł na swoje miejsce ale łatwo nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...