Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?


Rekomendowane odpowiedzi

jesli niechcesz zeby pradu zabraklo to daj nowy i to sporo grubszy taki min 5 mm[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:59_________________________________________________Koledzy mam pytanie posiadam takie głośniki Pioneer TS-A1703i ale niewiem czy opłaca sie je montować albo w pólke albo drzwi ale raczej w półke bo mniej zabawy jak narazie proszę o opinie. mam jeszcze jedno pytanko jak podpiąć jakiś wzmacniacz pod oryginalne radio gamma cc ponieważ takie posiadam a jako takiego wyjscia na wzmacniacz ono niema ponieważ żadne ekranowane kable niewychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te głośniki to na tył chyba całkiem spoko, a co do pieca to nie za bardzo wiem ja sam wyplułem swojego concterta na rzecz czegoś z wyjściami RCA :decayed:, lae na bank da się jakoś podłączyć pod oryginalne nie wiem czy nie jest taki myk, że podłącza się do kabli głośnikowych (wychodzących z radia) takiej przejściówki zakończonej RCA, ale to tylko moje domysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest rozmiar "syczków" w przednich drzwiach ? audi a4 b5 95r

-------------------------------------------------------------------

Witam

Ja u siebie z przodu założyłem PowerBass ES-5Cv.2 Evolution

syczki maja 25mm w tym zestawie, i bez problemowo wszystko wlazło

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli niechcesz zeby pradu zabraklo to daj nowy i to sporo grubszy taki min 5 mm[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:59_________________________________________________Koledzy mam pytanie posiadam takie głośniki Pioneer TS-A1703i ale niewiem czy opłaca sie je montować albo w pólke albo drzwi ale raczej w półke bo mniej zabawy jak narazie proszę o opinie. mam jeszcze jedno pytanko jak podpiąć jakiś wzmacniacz pod oryginalne radio gamma cc ponieważ takie posiadam a jako takiego wyjscia na wzmacniacz ono niema ponieważ żadne ekranowane kable niewychodzą

Co do tego modelu pioneera to jest to troszkę mocniejsza odmiana od 1701 i 1702 ale bez rewelacji i jeśli chcesz dać dobre głośniki na przód bez żadnych przeróbek to kup Hertz lub Alpine serii G bo nie są drogie a bardzo dobrze grają :wink4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 15:08_________________________________________________

A jaki jest rozmiar "syczków" w przednich drzwiach ? audi a4 b5 95r

Do 30mm wejdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli niechcesz zeby pradu zabraklo to daj nowy i to sporo grubszy taki min 5 mm[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:59_________________________________________________Koledzy mam pytanie posiadam takie głośniki Pioneer TS-A1703i ale niewiem czy opłaca sie je montować albo w pólke albo drzwi ale raczej w półke bo mniej zabawy jak narazie proszę o opinie. mam jeszcze jedno pytanko jak podpiąć jakiś wzmacniacz pod oryginalne radio gamma cc ponieważ takie posiadam a jako takiego wyjscia na wzmacniacz ono niema ponieważ żadne ekranowane kable niewychodzą

coś takiego wylookałem i to może być wyjście na serie radio i wzmaka http://allegro.pl/item659942308_wyjscie_sygnalowe_line_out_mini_iso_4xrca.html pytanie tylko czy mini ISO tammożna podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie o takie coś mi chodziło można sa dwie kosteczki mini iso zielona i żółta i jedna jest od wyjścia na tylni wzmacniacz tylko jaki sygnał wychodzi z radia wysoko czy nisko napięciowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojęcia, ale jeśli miałbym strzelać to obstawiam nisko napięciowe no, ale to już jakiś sposób na podłączenia wzmaka jest

może zadzwoń do kolesia od tej licytacji on będzie wiedział i taką wiedzę raczej posiada :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale w sumie to i bez tej przejsciowki da rade wystarczy wpiac sie w tamta instalacje ktora jest tylko odpowiedni wzmacniacz potrzebuje teraz bo mam takie starego ze zwyklym wejsciem i gra mi bardzo cicho takze lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może łatwiej będzie zmienić radio ja mam na sprzedaż Alpine CDA-9845r 1 wyjście RCA jak coś bo dziś zakupiłem 9855r więc tamto mi będzie tylko leżało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce zabardzo zmieniac poniewaz wizualnie ten caly lad na konsoli sie zepsuje a nieukrywam walory estetyczne maja tez dla mnie znaczenie i niechodzi tylko o czerwone podswietlenie ale i o te wstawki na bokach i to ze jednak inne niz ori bedzie odstawalo troche itd i dlatego chce jakos ruszyc ze wzmacniaczem ale z ori radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod 13 z dystansami sa na allegro za ok 15 zeta chyba ze sam sobie wyrzezbisz poniewasz ori glosnii sa przykrecane na 3 sruby nie 4 a z tylu zapewne mozesz zamontowac w drzwiach ale niepowiem Ci jakie zeby niewymyslac bo sam mam sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli nie masz siatek w półce to bardzo dziwne może ich nie być ale miejsca powinny być w tej blasze która jest pod półką są kwadratowe otwory do których trzeba dokupić dystanse i wtedy można wstawić jakiekolwiek 16cm głośniki a jeśli nie masz siatek w półce to półka z siatkami kosztuje pare groszy na allegro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba była taka opcja, że nie było głośników w tylnej półce w tych początkowych radiach beta czy gamma już nie pamiętam modelu, ale coś takiego chyba szło bo po opisie auto '94 więc mogło tak być. Tylko, że jeśli radio przystosowane jest tylko do 2 głośników to nawet jak sobie ten tył ogarniesz to możesz mieć problem żeby to zagrało bez zmiany radia, a zmiana radia to pewnie wymiana kostek żeby i tył w nich siedział :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...