Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Rozładowujący się akumulator


junkers1706

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z moim audi sprowadzonym 1 miech temu czasami był problem z padajacym aku,myślałem że problem tkwi w prawym zamku drzwi tzn na fisie pokazywało mi cały czas otwarte drzwi i zamknąć te drzwi dało sie tylko z kluczyka z pilota sie otwierały (myślałem że krańcówka padła) więc wymontowałem zamek zawiozłem do elektryka oznajmił sprawny problem tkwi gdzie indziej zaprowadziłem auto do najlepszego fachmajstra w naszym rejonie pokasował błedy mówi że się łązył komp z modułem komfortu i że wsio jest spoko po tygodniu problem powrócił dziś wyjąłem moduł komfortu ale lampka od awryjnych migała nadal po około 5 godzinach bez modułu aku znów padł dodam że przy tym module ktoś wcześniej cos kompinował są pomalowane pewne elementy jakimś bezbarwnym lakierem PROSZE POMOCY BRAK MI SIŁ DO TYCH PRĄDÓW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień w profilu te B5 na B6

w momencie wyciągnięcia kluczyka samochód przechodzi w tryb standby... u Ciebie jest inaczej i jakiś magik musiałby po kolei szukać co pobiera prąd... a komputer ruszany bo pewnie się kiedyś podtopił (trzeba czyścić czasem odpływy wody pod akumulatorem) i udało się nieudolnie podratować - dlatego pewnie sprzedali

więcej to Ci pewnie nikt nie napisze bo błędów nie masz a prąd znika... temat rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak jak u mnie jest radyjko wyciaga prąd przez noc

na narazie nie mam czasu podłaczyc to prawidłowo tzn. po urochomieniu zapłonu wtedy jest możliwośc załaczanie sie radia

jak smigam bez radia to rano nie mam problemu z odpaleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak jak u mnie jest radyjko wyciaga prąd przez noc

na narazie nie mam czasu podłaczyc to prawidłowo tzn. po urochomieniu zapłonu wtedy jest możliwośc załaczanie sie radia

jak smigam bez radia to rano nie mam problemu z odpaleniem

no to pierwszą rzecz możesz sprawdzić... bo to niewiele kosztuje... ale to chyba loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie doszłem po szukaniu igły w stogu siana co rozładowywuje mój aku cały czas pracują żaluzje które znajdują się pod filtrem kabinowym (po zdjęciu filtra i jego postawy widać je cały czas wykonują małe ruchy)obserwowałem je z doskoku przez 4 godziny przy wyjętym kluczyku i dlatego chyba mi mryga cały czas podświelenie świateł awaryjnych(tzn jakis "chyba"przekażnik nie jest rozłączony) koledzy pomużcie jak się za to zabrać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podpinałem pod waga bo nie mam a jazda do warsztatu mnie wkur... bo już mnie wyleczyli na 200 zł i mieli zrobić i lipa wydaje mi sie że sam to już ugryzłem tylko nie wiem co dalej [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 01:22_________________________________________________dodam że im nic nie pokazywało na wagu[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 01:22_________________________________________________WITAM POWIE MI KTOŚ O CO BIEGA Z TYMI ŻALUZJAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaprowadziłem auto do najlepszego fachmajstra w naszym rejonie pokasował błedy ...

dodam że im nic nie pokazywało na wagu

sam napisałeś, że były błędy :gwizdanie:

nie podpinałem pod waga bo nie mam a jazda do warsztatu mnie wkur... bo już mnie wyleczyli na 200 zł i mieli zrobić i lipa ...

kabelek Vag kosztuje poniżej 100zł, możesz również zagadać w wątku o spotach z Twojego regionu, a tam powinien być ktoś z kablem

WITAM POWIE MI KTOŚ O CO BIEGA Z TYMI ŻALUZJAMI

dlaczego na nas krzyczysz, czym sobie zasłużyliśmy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za duże litery na nikgo nie krzyczę i nigogo nie chciałem urazić

daleko mi do obrażania się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kiedyś jak miałem jeszcze Audi B4 to raz auto odpalało a raz nie - przyczyną była jedna cela w aku

"zawieszała" się i automatycznie aku nie miał 12 V

było tak że w ciągu dnia odpalałem auto 5 razy a za 6-stym prądu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junkers mam ten sam problem, jak nie zamknę auta z pilota to kontrolka awaryjnych zapala się i gaśnie (miga cały czas), tak samo jest z podświetleniem w podsufitce. Jak zamknę auto pilota to wszystko jest ok. Nie wiem co z tym zrobić, może to moduł komfortu, który jest pod siedzeniem kierowcy, ale się jeszcze za to nie zabierałem, bo nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...