Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fajnie to wygląda z tym carbonem chyba się skuszę na ten mod

w realu dopiero miażdży suty, zdjęciami nie da się oddać całości

aju i jak na tym zawiasie, nie ociera Ci nigdzie na większych hopkach z przy 19"

musi być na prawdę spora prędkość i nagły opad jezdni a zaraz po tym podbicie wtedy delikatnie bywa że przytrze, ale na dniach będę przerabiał ranty błotnika

A dużo jest z tym roboty :?:

Ja będę polował gwint może MTS bo dobre opinie słyszałem o tej firmie i nie jest taki drogi :)

U mnie dość często przy większych prędkościach ociera ale wiadomo że na niezbyt twardych sprężynach tak się dzieje właśnie.

Opublikowano
  • Autor

obcinasz rant błotnika dremelem bo kątówka to trochę mało precyzyjna i można się przejechać :naughty: później podkład antykorozyjny i malowanie

Opublikowano

obcinasz rant błotnika dremelem bo kątówka to trochę mało precyzyjna i można się przejechać :naughty: później podkład antykorozyjny i malowanie

Trza zapodać fotostory w "zrób to sam" :kox:

Opublikowano
  • Autor

mi akurat będzie robił to lakiernik, ale foty mogę porobić bo będę przy tym :good:

Opublikowano

Carbon to jest to :good:

Niestety do B6/B7 troche drogi interes... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie nie jest to tani anie łatwo dostępowy interes... musisz szukać okazji u sprzedawców rozbierających auta.

Inaczej się wykosztujesz minimum 2tyś :kox: lub tak jak teraz na allegro jest za 3999zł :shocked:

Opublikowano

f*ck :shocked: myślałem że masz carbon 3m na metry jak to niektórzy sobie zrobili na forum a tu zapodałeś z S4 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tylko prawdziwy carbon wchodził w grę... no i jest :)

Opublikowano

obcinasz rant błotnika dremelem bo kątówka to trochę mało precyzyjna i można się przejechać :naughty: później podkład antykorozyjny i malowanie

no to ostre rezanko bedzie, cyknij parę fotek, bo mnie to tez czeka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na pewno to zarchiwizuje :naughty:

Opublikowano

tylko prawdziwy carbon wchodził w grę... no i jest :)

a masz tą obudowę w carbonie koło drążka zmiany biegów? :mysli:

ja mam 2din carbon a u siebie w aucie mam 1din ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

tylko prawdziwy carbon wchodził w grę... no i jest :)

a masz tą obudowę w carbonie koło drążka zmiany biegów? :mysli:

ja mam 2din carbon a u siebie w aucie mam 1din ;( ;(

nie :) ale się szarpnę na nowy z aso jak mnie poniesie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nówka ramka w koło biegów? nie pamiętam ile Karolek mi mówił ale koło tysiaka :disgust:

Opublikowano

nówka ramka w koło biegów? nie pamiętam ile Karolek mi mówił ale koło tysiaka :disgust:

to ja Ci za 500 opchne :gwizdanie:

Opublikowano

ja kupilem za setke :naughty:

Opublikowano

ja kupilem za setke :naughty:

nie masz czasem pod 1din takiego to kupie? :kox:

albo sie wymienie :kox:

Opublikowano

ja mam pod 2 din dlatego zmieniam 1din na navi+ i po problemie:d

Opublikowano

też bede musiał ale niedługo gwint zakladam i nie mam kasy na wszystko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wygląda jak 3m :wink4:

do tego nie ma niebieskiej nici i nie jest ori :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.