Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie potrzebuję ale dzięki :hi: u flayera jest to co potrzeba by mi było, ale wolę $$ za szkodę całkowitą

Opublikowano

hehehe :embarrassed: miałem to toporowi wkleić bo dzwi pisał że szuka :decayed:

Opublikowano

nie potrzebuję ale dzięki :hi: u flayera jest to co potrzeba by mi było, ale wolę $$ za szkodę całkowitą

Eee... nie badz taki, daj zarobic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie potrzebuję ale dzięki :hi: u flayera jest to co potrzeba by mi było, ale wolę $$ za szkodę całkowitą

Eee... nie badz taki, daj zarobic :decayed:

Wiesz że sprawa nie jest skreślona, czekam dalej. Znasz szczegóły.

Opublikowano

Spoko spoko :wink4:

Zartuje sobie przeca :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wiem :kox:

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 10:41_________________________________________________dsc0174l.jpg

dsc0175x.jpg

Opublikowano

takie sobie :decayed::kox:

Opublikowano

teraz skóre, bo ten karbon jakos z materiałem :gwizdanie: noi to Q

oddaj u ciebie nie pasuje :polew:

Opublikowano
  • Autor
teraz skóre

recaro materiał :gwizdanie: będzie

Opublikowano

hehe ale masz węgla w aucie tera , na zimę w sam raz :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ich liebe holzkohle :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:58_________________________________________________ :gwizdanie: nie uwierzycie ogarnąłem 1 stronę, od dziś wszystko będę tam pchał, żeby nie było bałaganu :hi:

Opublikowano

ten link z 228km/h nie bangla :cool1:

Opublikowano
  • Autor

odśwież stronę, powinno już być :gwizdanie:

Opublikowano

ajua419tdi228.jpg

jak na autbanie z górki leciałem to 230 łapnąłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z górki "zamykam" skrzynię :kox: ale next takie zabawy jak wleci mocal oil cooler :cool1:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 17:11_________________________________________________edit na 1 stronie :hi:

Opublikowano

Zmien sobie koncowki wydechu na proste :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam końcówki z a6c5 takie szerokie lekko wygięte w stronę ziemi, ale póki co nie mam czasu tego ogarnąć... albo chęci

Prostych nie chce bo ma od razu być widać że to diesel :)

Opublikowano

aju i jak na tym zawiasie, nie ociera Ci nigdzie na większych hopkach z przy 19" :?: :naughty:

Fajnie to wygląda z tym carbonem chyba się skuszę na ten mod :kox:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie to wygląda z tym carbonem chyba się skuszę na ten mod

w realu dopiero miażdży suty, zdjęciami nie da się oddać całości

aju i jak na tym zawiasie, nie ociera Ci nigdzie na większych hopkach z przy 19"

musi być na prawdę spora prędkość i nagły opad jezdni a zaraz po tym podbicie wtedy delikatnie bywa że przytrze, ale na dniach będę przerabiał ranty błotnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.