Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aju przestań jak będą halunki bedzie wszystko

Opublikowano

Sprzedajesz tamte listwy ? Bo potrzebuje jedna prawą przednią :>

Opublikowano
  • Autor

kiedyś tez myślałem o S4 body, nawet już byłem blisko ale teraz jest oryginalnie :naughty:

A tak to teraz klapa usa i siuśki w zderzak no i zaczynamy mechanikę z BRD :decayed:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________

ile dales za kaplet jak mozna wiedziec?

gentelmeni :polew: nie rozmawiają o kasie :kox: ale zobacz do flayera w rozbieranie eSy to będziesz wiedział

:decayed:

Bo potrzebuje jedna prawą przednią

nie ma problemu, odezwij się jutro wieczorem na PW

Opublikowano

kiedyś tez myślałem o S4 body, nawet już byłem blisko ale teraz jest oryginalnie :naughty:

A tak to teraz klapa usa i siuśki w zderzak no i zaczynamy mechanikę z BRD :decayed:

z tą klapą z USA, to moze Ci troszkę zejsć czasu :gwizdanie:, ja szukam do sedana, i narazie posucha, na forum ma jeden kolega, ale 300zł nie dam :kox:

Opublikowano
  • Autor

widzisz ja mam jedną na oku ale 300USD + przesyłka ze stanów :kox:

od jakiś 2-3 miesięcy się biję z myślami :wallbash:

Opublikowano

widzisz ja mam jedną na oku ale 300USD + przesyłka ze stanów :kox:

od jakiś 2-3 miesięcy się biję z myślami :wallbash:

no kasa jest kosmiczna, nie wiem czy nie taniej by wyszła przeróbka :kox:

tak to 300USd, za klapę, + przesyłka + malowanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
no kasa jest kosmiczna, nie wiem czy nie taniej by wyszła przeróbka

nie nie za szpachelexy dziękuję

tak to 300USd, za klapę, + przesyłka + malowanie

kosmos :thumbdown:

Opublikowano
no kasa jest kosmiczna, nie wiem czy nie taniej by wyszła przeróbka

nie nie za szpachelexy dziękuję

tak to 300USd, za klapę, + przesyłka + malowanie

kosmos :thumbdown:

można to wyrezać bez szpachlexu :gwizdanie:

ciekawie wygląda tablica w wymiarach tej z US, przy zwykłym otworze :gwizdanie:

Opublikowano

nitki w fpytke:D

jutro reszta, najgorsze za Toba/nami:D

Opublikowano

boczki to pikus, konsola najgorsza :)

Opublikowano

ładnie wyglada :good:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: nie mogę się doczekać końca [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 09:27_________________________________________________dzięki Karolku za zrezanie bocznych carbonexów :kox:

Praca z carbonexami ukończona, wieczorem fotki :decayed:

Opublikowano

ZBOCZEŃCY :polew: tylko bez plam zrób te foty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko, wezmę papier ze sobą :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

spoko, wezmę papier ze sobą :gwizdanie: :kox:

ja myślałem, że robisz to bez chusteczki :polew:

Opublikowano
  • Autor

muszę z :decayed: PD dostał przy tych carbonexach duzych korekcji i leje jak wtrysk sterujący w 2,5 :polew:

Opublikowano

muszę z :decayed: PD dostał przy tych carbonexach duzych korekcji i leje jak wtrysk sterujący w 2,5 :polew:

:polew:

Opublikowano

Aju kiedy zrobisz official presentation esy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jesteś bardzo do tyłu :wink4:, S już nie ma i nie będzie :naughty: i nic więcej w temacie nie mogę szepnąć [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 21:28_________________________________________________aha, nie zdążyłem trzasnąć fot bo się okazało że aparat wyładowany :polew: tel ostatnia kreska baterii to aparat się nie włączył....

życie :kox:

jutro będą :wink4:

Opublikowano

czekam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.