Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale tamtego sprzedałem jak jeszcze nie mówiłeś o turbinie nic a tego na razie nie sprzedaję, dopiero koło marca będzie na sprzedaż, dlatego co się będę odzywał :P

Opublikowano

juz myslalem ze teraz jest na opylenie to bym Cie udusił bo kupiłem awxa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lambo sprzedane wczoraj były na forum :kox:

Opublikowano

lambo sprzedane wczoraj były na forum :kox:

to nie będzie pierwszej batalionowej na niej? :mysli:

co teraz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

air mada faka :jerk:

Opublikowano

ale chyba nie do tego koła? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tego już nie mogę powiedzieć :decayed:

Opublikowano

lambo sprzedane wczoraj były na forum :kox:

za ile poszly bo nie widzialem :?:

Opublikowano
  • Autor

wystawiłem 2400, ale oddałem za 2200

Opublikowano

a zostaly w klubie :?:

Opublikowano
  • Autor

nie, w dodatku będą jeździć na A6 c5

Opublikowano

lambo sprzedane wczoraj były na forum :kox:

za ile poszly bo nie widzialem :?:

tez nic nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bo krótko był temat, sprzedały się to skasowałem, bo jak się zostawi temat to zdarza się że ludzie później pytają pw i telefonicznie o inne części co mnie irytuje maksymalnie :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________zdzira idzie do garażu z racji zimy, czas na mody a ja przesiadam się na co dzień na allroada :hi:

Opublikowano

co tam modzisz aju pokaż jakies fotosy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na razie nic, nie mam czasu, dużo pracy :rolleyes:

nie licząc zakupu trochę metrów rurki z miedzi :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:02_________________________________________________zacząłem dziś dłubać car pc w miejscu lewego schowka w bagażniku, tam będzie płyta główna + hdd, napęd chcę podłączyć w schowku... ale na razie jestem na etapie prób i błędów :decayed:

.... a internet w aucie będzie z play-a :wink4:

Opublikowano

na razie nic, nie mam czasu, dużo pracy :rolleyes:

nie licząc zakupu trochę metrów rurki z miedzi :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:02_________________________________________________zacząłem dziś dłubać car pc w miejscu lewego schowka w bagażniku, tam będzie płyta główna + hdd, napęd chcę podłączyć w schowku... ale na razie jestem na etapie prób i błędów :decayed:

.... a internet w aucie będzie z play-a :wink4:

no to widzę ciekawie sie z a4 dzieje :naughty:

Opublikowano

ale po co Ci pc w aucie? :mysli:

Opublikowano

ale po co Ci pc w aucie? :mysli:

Lans i bans :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale po co Ci pc w aucie? :mysli:

internet, automapa, filmy... i

Lans i bans
Opublikowano

niezły pomysł :decayed: gdzie będzie monitor? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.