Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Aju to zrób odrazu formy, na tą na filtr powietrza, i tą od Paska

jeśli znajdę kogoś kto robi takie rzeczy to wprowadzę parę rzeczy na sprzedaż :naughty:

ale fele do renowacji...

koszt renowacji max 100zł w tym skrzynka piwa[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:25_________________________________________________doszedłem do tego że zrobię sobie sam carbobny, nakładanie, laminowanie, polerowanie, malowanie.... powinienem podołać :gwizdanie:

Opublikowano

Aju czym robiłeś polerke felg podeślesz coś ?

Opublikowano

Olej carbon :tongue4:

Opublikowano

Sto lat AJU

Opublikowano

Dam DWIEŚCIE

Opublikowano

Dam DWIEŚCIE

bez kozery powiem PIŃCET :good:

Opublikowano

dobra... koniec tego szalenstwa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

poszaleli panowie :hi:

Dziękuję :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________

Aju czym robiłeś polerke felg podeślesz coś ?

opiszę dziś lub jutro, wszytko czego używałem i jak to robiłem :)

Opublikowano

Aju 100lat rezania paździerzy i kasy i zdrówka do tego życzę :decayed:

Opublikowano

poszaleli panowie :hi:

Dziękuję :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________

Aju czym robiłeś polerke felg podeślesz coś ?

opiszę dziś lub jutro, wszytko czego używałem i jak to robiłem :)

wielkie dzięki :hi:

NAJLEPSZEGO :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no i kupiłem materiał carbon w rolce (swoją drogą jest drogi) do tego żywice + papiery ścierne i w weekend będę rezał jedną osłonę plastikową nad filtrem powietrza :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie panowie najpierw muszę się tego nauczyć, jak ogarnę to że będzie profi jak fabryczne to się odezwę :)

Ale jako że odezwałeś sie pierwszy to zrobię Ci po kosztach materiałów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak się dobrze zrobi to nie poznasz czy robiła to fabryka czy "pan zenek" w garażu

dziś jadę na "korepetycje" z robienia carbonów :kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________

btw ile mb carbonu w "rolce"

bez limitu praktycznie, ja kupiłem 1,5m przy szerokosci ~127cm

http://www.hexcel.com/Products/Carbon+Fibers/

Opublikowano
  • Autor

na allegro myślę że zamkniesz się w 130-150zł

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze żywice, papiery ścierne i lakierowanie :kox:

Opublikowano
  • Autor

są dwie szkoły, można zeszlifować dobrze żywicę i wypolerować... i tego chcę się nauczyć

ale można też lakierować do tego lakieruje się jakoś specjalnie, póki co nie wiem jak

Opublikowano

opiszę dziś lub jutro, wszytko czego używałem i jak to robiłem :)

Aju polerowaczu koledzy do Ciebie przyszli ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Powiem CI że oglądałem ten film przed polerowaniem :naughty: i mnie naszło

Opublikowano

Powiem CI że oglądałem ten film przed polerowaniem :naughty: i mnie naszło

daja chlopaki rade w tym londynie :good:

Opublikowano
  • Autor

dziś przytaszczyłem sobie nowe radio :kox: ALPINE IVA-W505R

jeśli moje navigation plus znajdzie nowego właściciela to zakładam do siebie do auta :)

12304.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.