Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padnięty amor 1ba+sprężyny obniżające- zakładać ten sam czy inne np sline?


MUMINEK*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam 1BA. Koza totalna była z 7cm trzeba było żeby to jako tako wyglądało. Założyłem sprężyny obniżające ale ale jeszcze brakuje ze 2cm do perfekcji. Myślałem nad talerzykami z B5 ale po drodze wyszło naprawdopodobniej ze amorek jeden do zmiany i tutaj chciałem zapytać o amorki np z sline. Co lepiej zrobić wiedząc że chce talerzyki? Bo myślałem zeby załozyć od sline albo 1BE choć czy ma to sens skoro amor podobno nie obniża tylko spreżyna?  Od sline są jakieś sztywniejsze czy co? i czy do nich da sie talerzyki zapakować? Odpowiadam na zaś- jak wymiana to oczywiście parą. 

Edytowane przez MUMINEK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niższe sprężyny to musisz dać amory o skróconym skoku, czyli takie jakie szły do 1be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, przem8 napisał:

Jak masz niższe sprężyny to musisz dać amory o skróconym skoku, czyli takie jakie szły do 1be.

To BE ma skrócony skok? co to daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz krótsze sprężyny to i amor musi mieć mniejszy skok, bo inaczej zwykły szybciej wyzionie ducha. Zawieszenia 1be i 1bv mają sportowe amory o skróconym skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Jak masz krótsze sprężyny to i amor musi mieć mniejszy skok, bo inaczej zwykły szybciej wyzionie ducha. Zawieszenia 1be i 1bv mają sportowe amory o skróconym skoku.

A na obniżenie nie wpływają one? W sensie nie sa jakieś krótsze albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysokość odpowiada sprężyna. Jak masz nowe to się z czasem ułożą i będzie z centymetr niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem używki obniżające :) Wiec lepiej by mi bylo kupić o skroconym skoku jakieś jak tamte pisałeś. Na BA wejdą mi talerzyki z b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MUMINEK* napisał:

Założyłem używki obniżające :) Wiec lepiej by mi bylo kupić o skroconym skoku jakieś jak tamte pisałeś. Na BA wejdą mi talerzyki z b5?

Na ori wejdą,ale bez sensu zakładać zwykłe amory do sportowego zawieszenia ,jak już wymieniasz zakładaj sportowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod nosem czerwone ze skróconym skokiem więc wlecą ori i dorzucę talerzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...