Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Podgrzewane fotele - napięcie jest, ale nie grzeją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wzialem sie wkoncu za sprawdzenie dlaczego fotele nie dzialaja. Mialem troche malo czasu, ale opisze co udalo mi sie dowiedziec.

Pewnego dnia oba fotele nagle przestaly grzac, Wiec pomyslalem ze to bezpiecznik. Ale wszstkie w skrzynce sa cale wiec to odpada.

Wczoraj sprawdzilem na kostkach czy dochodzi prad, bo moze w takim razie walniete byly regulatory. na malych pinach mialem prad o natezeniu okolo 7.5v natomiast na duzych cos okolo 0.96.. z obu stron tak samo.

Czy to sa prawidlowe wartosci zeby dzialalo podgrzewanie? Regulacja pokretlem nie zmieniala zadnej z tych wartosci a chyba powinno prawda? bylo mozna tylko wlaczyc i wylaczyc prad.

prosze o pomoc, mimo ze juz sie robi cieplej to i tak czasem zimno jeszcze w 4 litery :)

pozdrawiam, v1ck

Opublikowano

coś małe te napięcie chyba jest, jak do podgrzewania lusterek idzie 12V to tutaj pewnie napewno też

Opublikowano
  • Autor

wiec gdzie szukac problemu? akumulator ma 56AH wiec mysle ze wystarczajacy...

Opublikowano

ja bym zaczął od bezpieczników a później włączniki grzania siedzeń sprawdził

Opublikowano
  • Autor

bezpiecznik od foteli jest sprawny, to byla pierwsza rzecz ktora sprawdzilem, zreszta napisalem to w 1 poscie :). Generalnie sprawdzalem na bezpieczniku idzie 12v, na fotelach 7.83 a po odpaleniu daje juz okolo 9v. Ale to chyba wciaz za malo skoro maty dzialaja na 12v.

jakies pomysly.. ? nie chce rozbierac foteli zeby sprawdzac same maty bo boje sie ze ich potem nie zloze :)

Opublikowano

no to może mata grzewcza strzeliła?

Opublikowano
  • Autor

zanim zabiore sie za sprawdzanie maty chcialbym jednak sie dowiedziec czy te 8-9v jakie dochodzi to nie jest za malo zeby wogole zaczela grzac?

Opublikowano

mowie ci ze jeśli nie masz regulacji temperatury to na 90% za mało

Opublikowano
  • Autor

mam regulacje temp. od 0-6, zwiekszenie na 6 nie daje wiecej niz 9v na odpalonym silniku

Opublikowano

A teraz podstawowe pytanie, w jaki sposób dokonałeś tego pomiaru napięcia, oraz jaki był pobór?

Jak już przebrniemy przez to - to podasz nam rezystancje maty?

Opublikowano
  • Autor

sprawdzalem miernikiem. na bezpieczniku 12v, na kostce na pinach dochodzilo tylko 9v. Moze ktos wie gdzie znajduje sie bezpiecznik termiczny ( o ile jest taki ).

Opublikowano

Zdaje sie ze tam ma byc takie napiecie o jakim mowisz,najprawdopodobniej maty spalone.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.