Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?


Prem

Rekomendowane odpowiedzi

ta nakładka o numerze 8D1 819 425 to co to konkretnie za czesc bo nie moge jej znalezc w cenniku online ? :disgust:

Wiesz co, patrzę na Etkę i chodzi chyba o jakąś zaślepkę. Wygląda to jakby to było z wycieraczek ale powinno być wtedy 2szt a Etka pokazuje tylko 1szt. więc nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta nakładka o numerze 8D1 819 425 to co to konkretnie za czesc bo nie moge jej znalezc w cenniku online ? :disgust:

Wiesz co, patrzę na Etkę i chodzi chyba o jakąś zaślepkę. Wygląda to jakby to było z wycieraczek ale powinno być wtedy 2szt a Etka pokazuje tylko 1szt. więc nie wiem o co chodzi.

nakladka moze chodzi o ta pokrywke taka na filtr kabinowy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co pomoglo odetaknie odplywow??[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

rowniez zamierzam w niedalekiej przyszlosci zamontowac sobie podszybie z polifta.

dzisiaj odtykalem odplywy, masakra... (a dziwilem sie czemu mam wode w kabinie...)

a o podszybie nic trudengo kupujesz i zakladasz p&p i tyle filozofi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Domelq,

a trzeba tez zamówic te dwa plastiki (nakładki) pod wycieraczki (część 1 i 2)?

Pozdrawiam

Trzeba, bo przy starym podszybiu jak założysz tylko osłonę na aku, pompę itd. to będzie szpara.

To przed liftowe dwuczęściowe podszybie przy wycieraczkach jest węższe.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

dzisiaj odtykalem odplywy, masakra... (a dziwilem sie czemu mam wode w kabinie...)

ale co pomoglo odetaknie odplywow??

chodzi o to ze nie mam teraz zadnej oslony takiej jak ta z polifta na przyklad i przez to rowniez odplywy byly tak na maksa zatkane... jak bedzie oslona to liscie tak latwo sie nie dostana do tych odplywow... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co samo to podszybie co zasłania aku i pompę bedzie pasować do przedlifta czy trzba kupować te 2 częściowe plastiki z gumąco nachodzą na filtr i szybe?? ktoś podpowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...