Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Srebrny avant 96 rok - alu 16" , nowe lampki , gril bez znaczka :)


Gość jaarek_dpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaarek_dpl

Witam :naughty:

chciałbym przedstawić moją :a4fan: której to posiadaczem jestem od dnia 13 stycznia 2009 roku :gwizdanie: silniczek AFN - 110 KM póki co jest nie narzekam chociaż wcześniejsze autko miało 286 KM :kox: silnik elastyczny i w dobrym stanie chociaż na 5. biegu powyżej 3. tyś. obrotów wyłącza się turbo ale mniejsza z tym :chytry: ,

auto z 1996 roku na opcji ma climatronic , 4 x elektryczne szyby , 2 x elektryczne lusterka , elektryczna regulacje wysokości świateł , centralny zameczek , wspome (jak chyba każde :a4fan:)

w dniu zakupu wyglądało tak (stalowa felga której nie widać) :

20090113813.th.jpg

pierwszą dokonaną przeze mnie zmianą były alu rameczki :tongue4:

17412655.th.jpg

następnie zakup w promocyjnej cenie alu 16" :gwizdanie:

20090123822.th.jpg

a tu już mała deszczowa przymiarka felg ale tylko z lewej strony

20090307901.th.jpg

później już tylko wymiana opon na te która zostały po poprzednim aucie, te aktualne na alu za niski profil niestety :wallbash: i teraz wygląda to tak :

20090314906.th.jpg

w planach soczewka, xenon 6000 oraz gril bez znaczka :) czarne szyby a na przyszły rok 19" obuwie :cool: pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

no miało być więcej cali ale plany się zmieniły mieszkanko itd :rolleyes: ale powoli, sukcesywnie :gwizdanie: no chyba, że ktoś by chciał się zamienić na fele i da mi większe :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ja przez mieszkanko też musiałem zrezygnować z bardzij ambitnych planów.... ale mieszkanko to mieszkanko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie widzą te alu :confused4: zbyt małe jak na ten wzorek :decayed: Poza tym strasznie wystają za błotnik - wiesz że policja się może czepiać? Chyba że planujesz błotniki poszerzyć? No i wg mnie zbyt wysoko stoi, gleba potrzebna :rolleyes:

Ogólnie autko ok, lampy tył poliftowe :good: Jeszcze przód soczewka i będzie super. Chcesz zakładać xenon to myśl też o spryskiwaczach lamp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

niestety aktualnie na lepsze fele kasy nie ma :gwizdanie: co do obniżania to nic póki co nie ruszam bo w planach jest gwint także poczekam trochę :cool1: a poszerzać błotników nie będę niech wystaje :) miałem kiedyś xenon bez spryskiwaczy i nikt się nie czepiał , małe miasteczko i kontroli to tu raczej nie ma hehh :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś xenon bez spryskiwaczy i nikt się nie czepiał , małe miasteczko i kontroli to tu raczej nie ma hehh :evil:

Też tak myślałem przez 0,5 roku :decayed: aż pewnej soboty późną porą (zabieramy dowodzik i proszę sobie lawetę wzywać :ranting1: ) :wallbash: Tylko w sumie to nie było w małym miasteczku... :decayed: I zbieraj kasę na większe fele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

felga większa, gwint, xenon, soczewa, ledy (jak wyprodukują jakieś fajne na tył) to obowiązkowo będzie zapewniam :przebiegly: a co później to się zobaczy jeszcze :) plany są :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

wyciągnięcie zegarów, rozebranie, założenie ramek, złożenie zegarów i włożenie na miejsce jakieś 20 minut :) bez pośpiechu, sama przyjemność :kox:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 01:34_________________________________________________nowe lampki dzielone DEPO + kierunki DEPO i gril bez znaczka i tak mi się podoba :):hi:

94008562.th.jpg

83857642.th.jpg

96127430.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie widzą te alu :confused4: zbyt małe jak na ten wzorek :decayed: Poza tym strasznie wystają za błotnik - wiesz że policja się może czepiać? Chyba że planujesz błotniki poszerzyć? No i wg mnie zbyt wysoko stoi, gleba potrzebna :rolleyes:

Ogólnie autko ok, lampy tył poliftowe :good: Jeszcze przód soczewka i będzie super. Chcesz zakładać xenon to myśl też o spryskiwaczach lamp...

i poziomowaniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

sprysków nie ma i nie będzie tak samo poziomowania :) póki co chciałem sprzedać fele i kupić lekko większe :) xenon odkładam na później :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...