Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.6[AHL] przestała palić


Boroo27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam problem z odpaleniem Audi A4 B5 1.6[AHL] PB+LPG. Auto posiadam 4 miesiące na początku było dobrze wszytko działało. Z czasem zaczęły się problemy z odpalaniem nie chciała odpalić na zimnym "od strzała " chwile pokręciłem wyłączyłem i za drugim  razem normalnie. 2 Tygodnie temu zaczęły się poważne problemy paliła dopiero za 8 razem albo nawet później na zimnym silniku(na ciepłym od razu)PB chodziła inaczej (pierdziała jakoś) gdy wciskałem pedał gazu auto reagowało z opóźnieniem  zacinało się i strzelało gdy próbowałem tak ruszyć był problem bo auto nie  chciało jechać po przełączeniu się na gaz wszystko grało jakby całkiem inny samochód. Od kilku dni nie idzie jej  w ogóle od palić gdy zaskoczyła za 20 razem po 4 sekundach zaczęła  pierdzieć obroty spadły i zgasła i już nie mogłem odpalić. odpaliłem awaryjnie na gazie i wróciłem do domu po zrobieniu ok 70km zgasiłem i chciałem od razu odpalić normalnie zaskoczyła dopiero za 5 razem od razu dodałem gaz żeby nie zgasła i przełączyła  się na gaz w trakcie drogi przełączyłem na benzyne i samochód stracił moc strzelał nie chciał jechać powrót na gaz samochód jedzie normalnie. Ostatnio padł akumulator ale został naładowany. Wczoraj próba odpalenia na benzynie oczywiście nie odpalił a przy probie odpalenia na gazie coś wystrzeliło i gaz zaczął się ulatniać.

Dodam że samochód przed zakupem  rozszczelniła się  instalacje i silnik trochę się przypalił ale instalacja  została wymieniona i było dobrze 

W samochodzie wymienione:

-świece (jedna była pęknięta) 

-Kable ( miały przebicie)

-Filtr paliwa 

Paliwo dochodzi do silnika, iskra jest pompka chodzi ale na 5V ,wtryski są całe  w oleju bo silnik spala olej 

Do sprawdzenia jeszcze czujnik wału ale boje się że to nie pomoże 

Proszę o pomoc może miał ktoś taki problem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa równo to szukaj gdzieś lewego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...