Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio sony dsx-a410bt problem


xMayheMx

Rekomendowane odpowiedzi

A więc kupiłem sobie radyjko j/w sony dsx-a410bt problem w tym że jak podłączyłem wszystkie kostki itp włączyłem radio ustawiłem region Europa wyłączyłem funkcje demo ba, nawet ustawiłem zegar pojawia się jeden dość denerwujacy problem a mianowicie po nastrojeniu radia ustawieniu kanałów radio nie zawsze wyłącza się po wyjęciu kluczyka że stacyjki. Czasami się wyłączy a czasami trzeba z palca problem pojawia się natomiast przy ponownym uruchomieniu radia, a mianowicie radio się resetuje. Znikają wszystkie ustawienia i trzeba za każdym razem powtarzać ustawianie i po ponownym uruchomieniu ciągle w kółko to samo, kostki są okej, nie da się ich pomylić ktoś może wiedzieć co jest przyczyną? 

Poprzedni właściciel miał wsadzone alpine x100 czy jakoś tak take z racji że całe było wytarte i nie działał bt niby będący zmienił radio i utknalem z poroblemem, przy radiu był dosztukowane jestesze jeden kabelek. 

Pomocy :<

IMG_20190829_123259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie źle podłączone,nie masz plusa "po kluczyku".

Obczaj czy w tym kabelku nie pojawia się +12v po włączeniu stacyjki

Załatw sobie przejściówki do radia by nie przerabiać ori instalacji radia. Pin 12 zamień z pinem 15. A nastepnie doprowadź +12v po stacyjce do pinu 15.

Pinout concert (fabryczne),a poniżej Twojego radia

 

 

$_10.JPG.jpg

Studio_20190831_064239.png

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...