Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio Audi A4 B5


Darke 185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zamontować w swojej A4 dobre car audio na 2 wzmacniaczach jeden do głośników drogi do skrzyni i teraz zaczynają się pytania

Jakie polecacie radio

Jakie polecacie głośniki na przód i na tylną półkę i jaki do nich wzmacniacz 

Jaką skrzynkę polecacie i wzmacniacz do niej 

Audi jest wygłuszona także już coś z głowy wiem że takich tematów było dużo lecz żaden mi nie odpowiadał za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję 

Na car audio mogę przeznaczyć 2tys dodam że mogą być to części używane ?

Edytowane przez Darke 185
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz na używkach robić to nawet do tematu nie podchodź. Tak właściwie w b5 żeby założyć coś, co już gra jak należy, trzeba przerabiać boczki. Innymi słowy : dużo roboty. Za 2000 ogarniesz dobre głośniki, ale samo radio to kwestia ok 1000 zł, do tego wzmacniacze.. Jak się w to jeszcze nie bawiłeś to poczytaj tematy na innych forach odnośnie doboru sprzętu. Na tym forum jak jest jakiś fachowiec od CarAudio to już chyba emeryt albo nie czyta nowych tematów, dlatego o odpowiedź w tym temacie tutaj jest trudno. Szukaj informacji na forum elektrody, strefacaraudio itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak: zamiast dwóch wzmacniaczy dał jeden na 4 kanały plus sub (na przykład Audio System CO600.5 gdzie masz 85W  RMS na kanał i  350W RMS na suba). 

Jak chcesz żeby dobrze grało to na przód w drzwi zestaw odseparowany z głośnikiem 165 mm u dołu, jest spory wybór tego. Niestety, nie obejdzie się bez modyfikacji, ale mimo wszystko nie będziesz pierwszą osobą, która się takiej podejmuje i masz nawet dedykowany podpięty wątek co do tego tematu u nas na forum. Od siebie dodam, że mam wygłuszone drzwi z przodu i niestety tylko 130 mm i grają przyzwoicie jak to głośniki Audio System, ale jest duża różnica na korzyść dla 165, więc warto trochę pogrzebać, żeby później nie żałować.

Tył będzie opcjonalny, ale jeśli już byś miał 4-kanałowy wzmacniacz to możesz coś wrzucić w drzwi, a półkę pozostaw pustą to bass będzie fajnie wpadał do wnętrza przez otwory z bagażnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...