Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polskie menu w liczniku Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od paru tygodni jestem uzytkownikiem a4 b8 z 2011 r  benzyna 2.0.Wersja amerykanska.Parę dni temu spolszczyłem MMI oraz nawigacje ,niestety komunikaty pomiedzy zegarami nadal są w języku ang.Chciałbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwość spolszczenia tych komunikatów.

Pozdr.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A jak jest w wersji po liftingu 2014?

Opublikowano

Jak udało się Was spolszczyć mmi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.10.2019 o 20:17, Caporeira napisał:

Jak udało się Was spolszczyć mmi ?

Sam tego nie zrobisz. Btw. widziałem b8 po lifcie z polskimi komunikatami na fisie między zegarami, więc musi się jakoś dać to ogarnąć. Pytanie tylko jak?

Opublikowano
W dniu 26.09.2019 o 17:52, ameryk napisał:

Witam.

Od paru tygodni jestem uzytkownikiem a4 b8 z 2011 r  benzyna 2.0.Wersja amerykanska.Parę dni temu spolszczyłem MMI oraz nawigacje ,niestety komunikaty pomiedzy zegarami nadal są w języku ang.Chciałbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwość spolszczenia tych komunikatów.

Pozdr.

 Witam mam  audi z 2015  i mam zrobione zpolszczenie  komunikatów  w jezyku polskim   

Opublikowano
W dniu 14.11.2019 o 13:54, fejsik napisał:

Dzwoniłem i niestety fis nie spolszczą.

Opublikowano
8 godzin temu, festkaz napisał:

 Witam mam  audi z 2015  i mam zrobione zpolszczenie  komunikatów  w jezyku polskim   

Kto Ci to robił? Bo ja nie mogę nikogo znaleźć kto by to ogarnął. No chyba, że twoja a4 jest krajowa to pewnie był fabrycznie Polski j.

Opublikowano
3 godziny temu, martin0485 napisał:

Kto Ci to robił? Bo ja nie mogę nikogo znaleźć kto by to ogarnął. No chyba, że twoja a4 jest krajowa to pewnie był fabrycznie Polski j.

Cze mam audi z belgi nie bylo nic po polsku nav mam wgrane cala europa na karcie sd  kłodzko ul dusznicka jest 

BBqseL6MNDoy0Uoe8v4kAHvDzBOwmrZ9sAZCn3JU
NAVTECH-NAWIGACJE-GPS.BUSINESS.SITE

GPS Supplier w: Kłodzko

 

Opublikowano

Prosze dzwonic i cene negocjować

Opublikowano

Ja mam USA polift i fis spolszczony. Niestety nie pomoge jak to zrobić, bo auto kupiłem już od Polaka. Ale na pewno jest to do zrobienia

Opublikowano

Witam mam audi z 2015 i mam spolszczenie  napisy na liczniku po polsku oto link polecam

BBqseL6MNDoy0Uoe8v4kAHvDzBOwmrZ9sAZCn3JU
NAVTECH-NAWIGACJE-GPS.BUSINESS.SITE

GPS Supplier w: Kłodzko

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie to za daleko do Kłodzka.Cała Polskę musiałbym przejechać  :)

Opublikowano

język polski między zegarami w poliftach ustawia się w adaptacjach, nie trzeba nic spolszczać

Opublikowano
3 minuty temu, ira2 napisał:

język polski między zegarami w poliftach ustawia się w adaptacjach, nie trzeba nic spolszczać

Jak to zrobić ? Masz jakiś tutorial?

Opublikowano
W dniu 11.12.2019 o 15:30, Caporeira napisał:

Jak to zrobić ? Masz jakiś tutorial?

Sterownik licznika, adaptacja 10, kanał 73 zmieniamy na 7:banan:

Opublikowano

Rzeczywiście To działa:hi: A spece od nawigacji mówili, że nie da się zakodować polskiego w liczniku Ha ha ha20191214_103911[1].jpg

Opublikowano
W dniu 14.12.2019 o 11:00, martin0485 napisał:

Rzeczywiście To działa:hi: A spece od nawigacji mówili, że nie da się zakodować polskiego w liczniku Ha ha ha20191214_103911[1].jpg

 

Cieszę się, że działa:)

 

 

 

Opublikowano

Panowie czy w przed lifcie też działa takie kodowanie na PL? Jestem z kłodzka i gadałem kiedyś z tym kolesiem to powiedział 500zł za spolszczenie z mapami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.