Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Prośba o zdjęcie manetki wycieraczek z FIS'em


cichy83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy moglby ktos zrobic zdjecie swojej manetki wycieraczek z FISem w B6 (najlepiej w Avancie).

Zamowilem sobie taka manetke, przyszla dzisiaj, ale wyglada jakos dziwnie. Gosc zapewnia mnie, ze to oryginalna (wymontowal ja ze swojego auta), jezeli mowi prawde to nie wyklucza faktu, ze poprzedni wlasciciel zamontowal sobie manetke nieoryginalna z FISem.

Wyglada mi ona bardziej na nieoryginalna, mozna je kupic na allegro za jakies 65 PLN, kolor jakis taki bardziej matowy, jakby inny rodzaj plastiku.

Do tego pracuje znacznie ciezej, wiekszej sily trzeba uzyc, zeby przelaczac wycieraczki niz w tej, ktora mam u siebie obecnie zamontowana, do tego skok manetki podczas przelaczania jest znacznie mniejszy.

Prosilbym o jak najdokladniejsze zdjecia, mozliwie z kazdej strony (choc na zdjeciu pewnie jedynie wielkosc ikonek na manetce porownac bedzie mozna). Moze ktos z Was podczas przerabiania tematu z dokladaniej manetki z FISem mial podobne spostrzezenia.

Dalem za nia 150 PLN i chce oryginal, gdybym chcial podrobe to mam za ponad polowe tej kasy i to do tego nowa a nie uzywana. Gosc zgadza sie, zebym mu ja odeslal i zwraca kase, ale jesli faktycznie to oryginal to po co placic za przesylke kilka razy i do tego znowu zaczynac poszukiwania tej manetki.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc i uwagi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...