Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spasowanie przodu auta


dariusz01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu nabyłem swoją A4, ze świadomością że, była niestety lekko bita w twarz.

Niestety robota została wykonana trochę po macoszemu i między reflektorami pozostały mi duże szpary. Czy jest możliwość poprawy tegoż defektu czy raczej w grę wchodzi kupno nowych elementów?

Strasznie mnie to irytuje. :disgust:

Fotki:

26815363ul5.jpg

18815167mu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz?

Ja przyznam że, się nie znam. Ale wydaje mi się że, gdybym docisnął lampy do krawędzi zderzaka, następnie docisnąłbym maskę do lamp, to maska będzie poniżej linii nadkoli. Przynajmniej tak to wygląda oczami mojej wyobraźni. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska troche w dół reflektory i zderzak w góre powinnno być lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzę to oczko podnieś do góry i błotnik.

Bo ten błotnik idzie po skosie w dół, wyprostuj go i będzie git.

Maski ja bym nie ruszał, bo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij zderzak i poluzuj śruby mocujące wzmocnienie czołowe do podłużnic, następnie unieś wzmocnienie czołowe do góry i dokręć. Potem ustaw maskę do linii błotników i skoryguj mocowanie reflektorów. Jak górne linie będą o.k zamontuj zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholender, dzisiaj pojeździłem trochę po blacharzach i niestety nie wracam z dobrym humorem.

Każdy boi się poprawiać po poprzedniku, a jeden zastrzegł abym pod żadnym pozorem nie próbował tego nawet nikomu oddawać do spasowania bo jak zaczną mi giąć elementy to mi je połamią, i najlepiej żebym to zostawił.

Kurczę znalazł się na chwilę obecną tylko jeden odważny który podejmie się tego w przyszłym tygodniu.

Ale wydaje mi się że, i tak czeka mnie kupno nowej maski bo jej dolna część pod grillem jest chu..wo wyprofilowana i jest krzywa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego oni sie boja kwestia spasowania wszystkiego.... ;) podjedz na piekna we wro mialem kiedys tam praktyki i powiem ci ze tam dadza rade i podejma sie tego..;)... pozatym jak masz troche pojecia to sam dasz rade to nic trudnego to nie jest klepanie naciaganie itp ... dasz rade...

pociesze cie ja u ciebie nie mialem przodu ;) i jest git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle wyprofilowana maska - zderzaka nie podniesiesz do góry bo wtedy ci dobije do błotnika - sam błotnik prawdopodobnie, przy uderzeniu też pewnie wywaliło do góry nad kołem i kont załamania do maski powinien być większy - a fachowcy pewnie najpierw spasowali błotnik a do błotnika pasowali maskę i zabrakło blachy :confused4: wcale się nie dziwie że nikt tego się nie chce podjąć - spróbuj gdzieś na szrocie znaleźć maskę i przymierzyć do swojego, przekonasz się że nie będzie licować z błotnikiem i linia błotnika wyjdzie nad kołem do góry - nie wiem czy nie taniej będzie poszukać używanych błotnika i maski - bo ja taką poprawkę raczej czarno widzę - albo się pogodzić z tym :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...