Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem po wymianie akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to przypadek - nie ma reguły ale generalnie samemu lepiej nie robić żeby sie an koszty nie narażać.

spięcie niczego nie uszkodziło :no: po prostu pamiec sie wysypała

Opublikowano

no paskudna sprawa mam nadzieje że dużo niepopłyniesz z kasą pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

muszę kupić zegary. Jednak w moich padł wyświetlacz. może mi ktoś sprawdzić w ETce które podejdą ...kolorowy FIS etc..

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

Opublikowano

muszę kupić zegary. Jednak w moich padł wyświetlacz. może mi ktoś sprawdzić w ETce które podejdą ...kolorowy FIS etc..

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

adaho ja sie na etce nie znam ale przeglądając kolorowe do disla do 260km licznki ma

8E0 920 930T /TX - kolor do 260

8E0 920 930 R tez kolor i do disla

Opublikowano
  • Autor

muszę kupić zegary. Jednak w moich padł wyświetlacz. może mi ktoś sprawdzić w ETce które podejdą ...kolorowy FIS etc..

8E0 920 900 K

8E0 920 930 J

8E0 920 900 G

8E0 920 900 M

8E0 920 901 H

8E0 920 900 E

adaho ja sie na etce nie znam ale przeglądając kolorowe do disla do 260km licznki ma

8E0 920 930T /TX - kolor do 260

8E0 920 930 R tez kolor i do disla

no 930R to ja miałem u siebie - sęk tylko jakimi je zastąpić zeby wszystko hulało. Głównie chodzi mi o FISa bo zawartość EEPROMU i kodowanie immo + PINy sobie zrobię ...

Opublikowano

no to jak miałeś 930R to czemu nie kupisz takiego jak miałeś??

Opublikowano
  • Autor

no to jak miałeś 930R to czemu nie kupisz takiego jak miałeś??

jak mi taki znajdziesz to chętnie kupię :naughty:

Opublikowano

Kobra7 może wie co znaczą poszczególne oznaczenia? :wink4:

Opublikowano

no to jak miałeś 930R to czemu nie kupisz takiego jak miałeś??

jak mi taki znajdziesz to chętnie kupię :naughty:

no w ASO :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to jak miałeś 930R to czemu nie kupisz takiego jak miałeś??

jak mi taki znajdziesz to chętnie kupię :naughty:

no w ASO :naughty:

no ubawilem sie po pachy :decayed:

Opublikowano

Może się przyda

zegary1.th.jpg zegary2.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzięki Andy

zegary kupione - mam nadzieję że będą OK.

teraz tylko trzeba :

- ściągnąć PIN

- zakodować immo

- zakodować kluczyki

- zmienic kodowanie z 6garow na 4 poprawka - niczego się nie zmienia

- zmienic kodowanie z multitronic'a

Kobra7 / CTV dzięki za pomoc

Opublikowano

CVT ci pomógł ??

Opublikowano

CTV chyba :naughty:

Opublikowano

teraz tylko trzeba :

(...)

- zmienic kodowanie z 6garow na 4

(...)

Tego akurat to może bym nie ruszał .....

:decayed::evil:

Opublikowano
  • Autor

teraz tylko trzeba :

(...)

- zmienic kodowanie z 6garow na 4

(...)

Tego akurat to może bym nie ruszał .....

:decayed::evil:

a to niby czemu nie ?

Opublikowano

teraz tylko trzeba :

(...)

- zmienic kodowanie z 6garow na 4

(...)

Tego akurat to może bym nie ruszał .....

:decayed::evil:

a to niby czemu nie ?

To miał być taki żart. Żart. Ale chyba nie wyszedł :lol1::sesese:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem usunięty.

Krótkie podsumowanie - > wymiana zegarów, adaptacja ( kodowanie ) i wszystko gra :good:

Dzięki wszystkim zaangażowanym za pomoc.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżam.

Mnie prawdopodobnie też to czeka, jestem w kontakcie z Aydaho i CTV

Przyczyna: wypięcie klemy + na około 3 sekundy, alarm zaczyna wyć i wpięcie. Później już tylko kolorowe wianki :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.