Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A a6 c6 :mysli:

do tego to trzeba nie mało dołożyć - chyba że kupiłby z przebiegiem 380 tyś km

Bartek popatrz za V70 w dieselku - widziałe świetne za 49tyś z 2007r. cud malinka normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci 1,9 się nie podoba :), zawsze możesz 3,0 lub 2,7 :rolleyes:

No właśnie 3.0 i 2.7 tdi Vaga mi się nie podoba i napisałem że to już nie to co 1.9. Volvo to mi się s60 podoba ale też małe w środku jest :confused4: a kombi nie chce bo jak pisałem Audi jeszcze jakoś wygląda a inne "karetki" reczej odpadają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie rezygnuj z kombi bynajmniej przez najbliższe 2-3 latka ... jeszcze wspomnisz zalety kombiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam Adaś droga powrotna??

wracałeś w nocy czy rano się zmyliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie rezygnuj z kombi bynajmniej przez najbliższe 2-3 latka ... jeszcze wspomnisz zalety kombiaka

kumpel ostatnio zmienił swojego Hujdaja kupe... ma roczne dziecko i lambradora... kupił nowszego Hujdaja kupe :kox:

normalnie aż mu zazdroszczę samozaparcia...

PS: z moim wzrostem (170cm) jak siadłem z tyłu to myślałem że szybę głową wypchnąłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie rezygnuj z kombi bynajmniej przez najbliższe 2-3 latka ... jeszcze wspomnisz zalety kombiaka

panowie narazie tylko wystawiłem ogłoszenie. wątpię że ktoś się znajdzie kto doceni mały, prawdziwy przebieg bo ludzie wolą kupić takie ze "170k" na blacie za 35 tys. zł więc najprawopodobniej szybko nic się u mnie nie zmieni. jezeli już to i tak przed kupnem bym robił przymiarki ( kupował bym z wózkiem w ręku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam Adaś droga powrotna??

wracałeś w nocy czy rano się zmyliście??

nie wyjechaliśmy po śniadanku ... ale ślimacze tempo na początku spowodowało na dwu-pasmówce 160-200 musiałem jechać, tak kląłem na pajaców "panów" lewego pasa że sobie nie wyobrażasz - dobrze że dzieciaki spały. Na początku myślałem że ludzie zjadą ale bliskie podjeżdżanie nic nie dawało ... no to dawałem czasami światłami co ty pajace ślepi jak krety ... zostało wyprzedzanie lewym pasem. Ku...wa na 7 (Płońsk-Eg) to było totalny luzik jazda (ok 140) w porównaniu z tym co na dwupasmówce się dzieje.

Jak tak ma być kulturka na drogach w PL jak powstaną dwupasmówki to dziękuję wolę zapłacić i jechać autostradą bynajmniej bezpiecznie możę i "pany" lewego pasa się tam nie będą zapuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też Adaś wyjechałem po śniadaniu i miałem podobne przypadki z królami szos ale jakoś szło.

wyjechałem o 8 rano i na 19 byłem w domu. w tym było oczywiście zwiedzanie Warszawy bo nie mogłem z niej wyjechać.

podczepiłem się pod radiowóz policji i można powiedzieć że z najgorszego mnie wyprowadzili.

po tym jak pojechałeś było dosłownie 3 dni ładnej pogody a później padało.

P.S troche mi obłupałeś lakier z samochodu swoimi drzwiami :decayed:

do zobaczenia na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda mogła by być lepsza ale i tak nie narzekamy ... nie nudziliśmy się i jak na pierwszy raz w Zakopanym to i tak fajnie było.

My wyjechaliśmy po 10-ej kierując się na Wadowice (właśnie by ominąć to cholerną autostradę tak jak mieliśmy jechać...) lokalne dróżki i slaebe tempo wymęczyło trochę ale nie było tak żle. Kluski pospały te 3 godzinki koło południa bo potem mieliśmy przystanek godzinny na obiad. Dojechaliśmy coś ok. 20:30 ale Warszawkę mijaliśmy bokiem - faktycznie droga nr 8 się sprawdziła w drodze powrotnej - duży plus to ominięcie właśnie Warszawy przed Sochaczew/Wyszogród. Ale w nocy może jednak trzeba było by 7 jechać bo W-wę i Kraków i tak na luzie w nocy i wcześnie rano się mija te miasta.

ps. Sorki... jak coś tego to mów ... wyśliznęły mi się na samozamykaczu ;( - z tyłu są wyraźnie mocniejsze niż w przednich drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też trochę żałowałem że jechałem 7. myślałem o 8 ale moja była przeciwna.

ale też nie było tak źłe.

a z tymi drzwiami się nie przejmuj. mam pamiątke z Zakopanego :> :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś umiesz zaadoptować klimę :) bo mnie to czeka :decayed:

Muszę jeszcze tylko kupić czujnik g17

no i co ty żeś tam wymyślił ....

A czujnik po co ... tak długo jeździłeś na zwalonym wiatraku klimy że padł...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 07:29_________________________________________________

ja też trochę żałowałem że jechałem 7. myślałem o 8 ale moja była przeciwna.

ale też nie było tak źłe.

a z tymi drzwiami się nie przejmuj. mam pamiątke z Zakopanego :> :naughty:

Dorota pewnie zraziła się tą autostradą... - ku...wa żeby inni wiedzieli na A4 płaci się 8 zyla na wjeździe i 8 zyla na wyjeździe, czyli 16 PLN za jakieś 50 km!!! i też posrany system zatrudniać ludzi na obu końcach gdzie u nas wystarczy tylko na zjazdach.

nie mam przetestowanej 7 ale nast. razem nocną część pewnie wybiorę się 7-ką.

co do pamiątek ... Justynę w dzień wyjazdu chwyciło chorubsko i w zasadzie okazało się że nabawiła się zapalenia płuc - jedno płuco cos tam zajęte jest i drugi tydzień ma zwolnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś umiesz zaadoptować klimę :) bo mnie to czeka :decayed:

Muszę jeszcze tylko kupić czujnik g17

no i co ty żeś tam wymyślił ....

A czujnik po co ... tak długo jeździłeś na zwalonym wiatraku klimy że padł...[br]Dopisany:

Pogadamy na spocie bo za długo by pisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...