Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

cześć chłopaki tydzien temu kupilem a4-ke b5 po lifcie 1.8T 150koni i zastanawiam sie jaki jej zalać olej. Mobil1 0w40 bedzie wporządalu??

Jak wiesz co było wcześniej zalane to właśnie to, jak nie wiesz i nie jesteś pewien przebiegu to 10W40 Motul od któregoś z forumowych kolegów :naughty:

a najlepiej to poczytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7434.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, zlocik się zbliża :decayed: jakoś razem grupą (ci co jadą) może byśmy ruszyli? Macie jakieś plany?

na pewno ruszymy razem :naughty: może jeszcze ktoś dołączy po drodze :decayed: trza podpytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, zlocik się zbliża :decayed: jakoś razem grupą (ci co jadą) może byśmy ruszyli? Macie jakieś plany?

na pewno ruszymy razem :naughty: może jeszcze ktoś dołączy po drodze :decayed: trza podpytać

no tędy to tylko ci ze wschodu :tongue4: (olsztyn i okolice) będą przejeżdżać bo płd to chyba inna drogą poleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

jednak wtryskiwacze odpadły bo są wporządku ale dalej nie wiedzą co jest przyczyną dolegliwości.

ciekawe jak długo jeszcze się będą bawić z tym silnikiem.

ale są jednak dobre perspektywy na to że to jakaś pierdoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie szykuje panowie ?????? nowy jestem;)

:mysli: :mysli: :mysli:

ale o co chodzi

pewnie o zlot chodzi :gwizdanie:

oblookaj ten temat, miejsca jeszcze są :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki tydzien temu kupilem a4-ke b5 po lifcie 1.8T 150koni i zastanawiam sie jaki jej zalać olej. Mobil1 0w40 bedzie wporządalu??

Witam

Zalej coś (bynajmniej to powinno być lane) z normą VW 502 00, czyli fullsyntetyk o oznaczeniu 0wxx lub 5wxx.

A tak poważnie sprzedaj go i kupuj diesla :tongue4::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szypki12 za jakies 30min bede przy aucie to Ci napisze jaki ja mam zalany :wink4: a tak szczerze to adam dobrze mowi :tongue4: mi jakos te 1.8T nie podchodzi :thumbdown: podkrece go po wrzesniu na cos kolo 200koni a nastepny diesel mysle w b6 jakis 130konny 1.9tdi za 2latka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem sprawdzic :decayed: a nie chce mi sie juz schodzic na dol :wallbash: ale co jak co 1.8T fajny silniczek, szkoda ze nie masz Q bo zaufaj jazda :kox: dogadaj sie moze program z walkiem zrobicie on tez ma 1.8T tylko avant, ja chce kolejne 1.9tdi bo spalanie w tym to przy jezdzie normalnej (czyt. nie zamulacz) to spalanie 10l miasto to i tak cud, no i diesel taki 150koni i wyzej lepiej sie zbiera od 1.8T :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...