Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale laski mnie i tak całe dnie nie widzą, jeszcze zapomną jak tata wygląda i co , albo co gorsza powiedzą kiedyś do kogo innego "tata" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

albo co gorsza powiedzą kiedyś do kogo innego "tata" :wink4:

chyba że masz brata bliźniaka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listonosz ?[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 18:27_________________________________________________bielik8506

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174063.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik mi jutro coś wypadło - już bez kombinowania środa na 17 u mnie w garażu - dryndnij w środę za dnia to powiem ci gdzie co i jak, jak ktoś chce podjechać to info na PW.

A co do linku Patryka - czym prędzej daj znać do spankeja czy ma możliwość wgrać w twoje ECU seryjny soft i ile to kosztuje, zapytaj też czy podejdzie do twojego ten z AFNa a najlepiej jak by miał możliwość skorygować w nim soft pod 1Z aut. może nawet na serię bo czasem dostępne są seryjne wsady w necie. Zapytaj jak byś oddał swój w rozliczeniu czy coś z ceny zejdzie bo generalnie ECU nie za tanie. Ale decyzje podejmiesz po środzie jak porobimy to i owo.

Wyślij PW do Rogala (Rogalotti) z zapytaniem czy jak byś mu przesłał ECU (daj linka do wątku z logami) to jest szansa go odratować - wgrać serię.

Grzesiek - ja również narazie nic nie dziąłam bo się dobrze jeździ - może jedynie te drążki tylko zrobię - co do zestawu do wyciskania już mam - także czekamy na cieplejsze dni i pociśniemy tuleje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci cały tydzien nie pasi chyba co...

od czwartku śniegi i przymrozki sie zaczynają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik mi jutro coś wypadło - już bez kombinowania środa na 17 u mnie w garażu - dryndnij w środę za dnia to powiem ci gdzie co i jak, jak ktoś chce podjechać to info na PW.

A co do linku Patryka - czym prędzej daj znać do spankeja czy ma możliwość wgrać w twoje ECU seryjny soft i ile to kosztuje, zapytaj też czy podejdzie do twojego ten z AFNa a najlepiej jak by miał możliwość skorygować w nim soft pod 1Z aut. może nawet na serię bo czasem dostępne są seryjne wsady w necie. Zapytaj jak byś oddał swój w rozliczeniu czy coś z ceny zejdzie bo generalnie ECU nie za tanie. Ale decyzje podejmiesz po środzie jak porobimy to i owo.

Wyślij PW do Rogala (Rogalotti) z zapytaniem czy jak byś mu przesłał ECU (daj linka do wątku z logami) to jest szansa go odratować - wgrać serię.

no już trochę za późno bo właśnie dzisiaj zamówiłem ECU i to taki jak Wiktora (końcówka BD). na jutro będzie (wtorek)

tylko Krzyśka nie bedzie i nie ustawimy kąta więc nie wiem czy tak na raty będziemy się bawić czy ustalimy jakiś kolejny termin żeby wszystko na raz zrobić.

choć nie ukrywam że termin sprzedaży mnie goni ale się do Was dostosuję bo to Wy mi robicie przysługę.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________

Opcja u mnie odpada :kwasny:

no szkoda ale wielkie dzięki za chęci. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś był w okolicy,to zapraszam :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173627.0 :wink4:

szkoda że już mam plana innego...[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 09:10_________________________________________________

co do zestawu do wyciskania już mam - także czekamy na cieplejsze dni i pociśniemy tuleje ;)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko damy radę - środa na 17-ą

no dobra. liczę na Was. będę napewno. do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci cały tydzien nie pasi chyba co...

od czwartku śniegi i przymrozki sie zaczynają...

do 14.30 mogę grzebać bo później odbieram dziecko z przedszkola, a przecież nie będzie siedział ze mną w garażu jak jest tak ciepło :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci cały tydzien nie pasi chyba co...

od czwartku śniegi i przymrozki sie zaczynają...

do 14.30 mogę grzebać bo później odbieram dziecko z przedszkola, a przecież nie będzie siedział ze mną w garażu jak jest tak ciepło :angry:

oj Krzyś... się pracuje do 15tej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci cały tydzien nie pasi chyba co...

od czwartku śniegi i przymrozki sie zaczynają...

do 14.30 mogę grzebać bo później odbieram dziecko z przedszkola, a przecież nie będzie siedział ze mną w garażu jak jest tak ciepło :angry:

oj Krzyś... się pracuje do 15tej :wink4:

ee tam lepiej ... ja bym dzieciaka nie odbierał z przedszkola ... zawsze możesz powiedzić "NO co ... zapomniałem..." :polew::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że jak nie urok to sraczk..

kurcze ja obdzwoniłem wszystkich swoich znajomych co mają garaże ale oni mogą mi udostępnić je dopiero po południu a Tobie Krzysiu nie pasuje. byśmy rano ustawili kąt a później bym podjechał do Adasia i dalej bym tworzył a tu lipa. :wallbash: :wallbash:

ja jestem na łasce Adasia co do garażu i ciekawy jestem jak to wszystko wyjdzie. :mysli::confused4:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 14:24_________________________________________________

ci cały tydzien nie pasi chyba co...

od czwartku śniegi i przymrozki sie zaczynają...

do 14.30 mogę grzebać bo później odbieram dziecko z przedszkola, a przecież nie będzie siedział ze mną w garażu jak jest tak ciepło :angry:

oj Krzyś... się pracuje do 15tej :wink4:

ee tam lepiej ... ja bym dzieciaka nie odbierał z przedszkola ... zawsze możesz powiedzić "NO co ... zapomniałem..." :polew::evil:

a to dobre było Adaś :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 14:25_________________________________________________no i kurcze dzisiaj Ecu nie przyszło.

mam nadzieję że na jutro będzie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/a4-1-9-tdi-116ps-klimatronic-skory-drewno-alu18-i1356237897.html

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________podoba się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten teges ... ale felga najbardziej rzuca się w oczy ...

mam te same tylko szary dekielek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/a4-1-9-tdi-116ps-klimatronic-skory-drewno-alu18-i1356237897.html

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________podoba się

ten kolor drewna akurat pasuje w/g mnie... a będzie przyjeżdzał na spoty? bo inaczej miernika nie pożyczam :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ma ktoś fotki z tego tematu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0;highlight=ustawienie

chciałem poczytać i oblukać ale coś fotki wcieło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...