Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a co mi tam ... ja podjadę na 18-ą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jutro odpadam bo na 18 do księdza na chrzciny ugadać się ,a na 19 na siatkę z kolegami z pracy .Jak któryś chętny to ponoć można :przebiegly:

ej a miałem z tobą pogadać o mechaniorze tam niedaleko ciebie...gość Popławski na Beniowskiego...słyszał coś o nim? da rade z termostatem :naughty: ?

Powiem tak mi ogarnął rozrząd i jakieś tam pierdoly .Złego słowa powiedzieć nie mogę na niego :). Jak coś to podjedz i zagadaj tylko nie przeraź się warsztatem :decayed:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam bo na 18 do księdza na chrzciny ugadać się ,a na 19 na siatkę z kolegami z pracy .Jak któryś chętny to ponoć można :przebiegly:

ej a miałem z tobą pogadać o mechaniorze tam niedaleko ciebie...gość Popławski na Beniowskiego...słyszał coś o nim? da rade z termostatem :naughty: ?

Powiem tak mi ogarnął rozrząd i jakieś tam pierdoly .Złego słowa powiedzieć nie mogę na niego :). Jak coś to podjedz i zagadaj tylko nie przeraź się warsztatem :decayed:.

no mi go polecił ten typ od tej A6-stki co inspekcja ma być kasowana...mówił że jak ten mechanior nie wie to się nie bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś podrzuć linka do tego artykułu :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:07_________________________________________________Akcja CBŚ to co wspomniałem..........

http://wieczorwybrzeza.dzielnicowo.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=50633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się dzisiaj nie wyrobiłem niestety.

popatrzcie na to http://otomoto.pl/audi-100-v6-C17218573.html

jakby jeszcze miała turbo LPG to w sobotę bym leciał oglądać. nie przeszkadza mi nawet brak automatu ale Q by się przydało :angry:

na zdjęciach wygląda całkiem ładnie.

Krzysiu a tak z ciekawości ile gaz do tego?? coś mi tam wcześniej mówiłeś zaworkach czy wtryskach i przy jakiś nie można było sekwencji czy coś takiego hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś podrzuć linka do tego artykułu :)

to u nas z forum ... zapodaj szukaję[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________jak tam wasze pączusie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wasze pączusie

"Żeby spalić równowartość kaloryczną jednego pączka, możemy na przykład:

- szybko biegać przez 20 minut

- pływać przez pół godziny

- myć okna przez 1 godzinę i 15 minut (tak! niektórzy to lubią)

- tańczyć przez godzinę

- jeździć na łyżwach przez pół godziny

- leżeć przez cztery godziny

- namiętnie całować się przez pół godziny

- pisać na komputerze przez dwie godziny.

Jednak jednym z najskuteczniejszych (i chyba nikt nie zaprzeczy, że najprzyjemniejszych) sposobów na spalenie 300 kcal jest... uprawianie seksu! Tak, podczas aktu miłosnego spalamy ok. 360 kcal na godzinę. Dlatego Panowie - nie patrzcie krzywo na swoje kobiety, kiedy w Tłusty Czwartek będą opychać się pysznymi pączkami - zamiast tego zaproponujcie im niezawodny sposób na to, by na biodrach nie odłożył się żaden tłuszczyk! :-) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wasze pączusie

Jednak jednym z najskuteczniejszych (i chyba nikt nie zaprzeczy, że najprzyjemniejszych) sposobów na spalenie 300 kcal jest... uprawianie seksu! Tak, podczas aktu miłosnego spalamy ok. 360 kcal na godzinę. Dlatego Panowie - nie patrzcie krzywo na swoje kobiety, kiedy w Tłusty Czwartek będą opychać się pysznymi pączkami - zamiast tego zaproponujcie im niezawodny sposób na to, by na biodrach nie odłożył się żaden tłuszczyk! :-) "

:good: :good:

pączki w dłoń i heja :banan1: :banan1: :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk jedziesz w środę 09.03 na spot? Ja postaram się być dawno nie byłem, a w zasadzie byłem tylko raz :)

jak to... ? musi jechać, ostatnio go nie było :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czy dostane gdzieś w eg olej motul?????

U mnie ostatnia bańka wyszła w piątek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk jedziesz w środę 09.03 na spot? Ja postaram się być dawno nie byłem, a w zasadzie byłem tylko raz :)

:przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...