Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty alvaro zawsze jesteś w domu że tak zapraszasz? bo się przejedziesz i nie opędzisz się później :wink: żebyś nie żałował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no pany... renata skasowana :facepalm: gdzie moge sprzedac?? jakas kaske w miare dostac za nia ?? przod skasowany do belki reszta ok:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie...:facepalm: bylem na zlocie to was nie bylo:decayed: widocznie nie mi latac autem dla plebsu:polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Strzeliła tylna opona i zarzucilo:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zakręt z tylu opona strzeliła i auto zakrecilo, nie było szans nawet bo te gow.. Rozlacza zasilanie ma jakieś zabezpieczenie wstrząsowe i wyłączył sie i ani gaz ani hamulec nie zadziałał, kiere tez zablokowalo:facepalm: ogólnie nigdy wiecej Renault...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale szkoda :kwasny: Gdzieś słyszałem ze te kangoo, zreszta nowy model tez testu łosia nie przeszlo:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a mój ojciec właśnie dzisiaj kupił kangura. ale to ma być zwykły wół roboczy. zapytam go czy na części Twojego nie będzie chciał.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

P.S

ja w sklepie będę jeszcze do końca stycznia. w lutym rozwiązuje umowę. więc jeszcze przez miecha jest szansa na tanie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a mój ojciec właśnie dzisiaj kupił kangura. ale to ma być zwykły wół roboczy. zapytam go czy na części Twojego nie będzie chciał.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

P.S

ja w sklepie będę jeszcze do końca stycznia. w lutym rozwiązuje umowę. więc jeszcze przez miecha jest szansa na tanie części.

Spoko jeszcze go nie opierdzielilem, jak dostanę za niego z 1000-1500 to spoko jest, inaczej to na części chyba leci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymianę miałeś w cenie:kox:

no żeby nie to ...:wink::grin:

nie no kurde koniec świata że Łukasz odchodzi - znowu trzeba będzie brać od Tomów i dzików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek spoko. zostają jeszcze znajomości w innych źródłach. coś trzeba będzie do auta załatwić to załatwie.

gorzej będzie jak w lutym do niemiec pojadę do pracy bo taką propozycję dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...