Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

• adadur

• GRazny

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sobie do bani nie biorę :decayed: . Do końca mam serwisowane osobiście sprawdzałem :wink: ale Dziadek z miernikiem przyjedziesz :facepalm: przyjdziesz na spota :wink:

To to ty chcesz po zakupie mierzyć ? Chyba lepiej przed :wink:

jeśli to ta to fajniutka.

tylko szybko musisz przerejestrować bo na tych blachach to siara jeździć :decayed:

To to ty chcesz po zakupie mierzyć ? Chyba lepiej przed :wink:

Audi po zakupie mierzyłem i było nieźle :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

jeśli to ta to fajniutka.

wiocha ale daje rade :decayed:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

teraz znalazłem ogłoszenie

Jaki luz zaworowy ? To nie ma popychaczy hydraulicznych ?

nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować :wink:

I to jest glowna kupa tego auta i innych hond toyot. dla fanow gaziu sie nie nadaje. Pewnie diesel 2.2 kosztowal by 10-15 kola wiecej wiec przeginka i lepiek juz przepalic troche wiecej benzynki. Wolnossaca benz. - prostrza konstrukcja wiec z bani pare temstow jak turbo, ic itp. Generalnie i tak w tej hondzie co kilkadziesiat tys. nawet jak nie zagazowane powinno sie ustawiac luz zaworowy na szczelinomierz taktak jak kiedys w duzym fiacie ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

nie ma ktoś w garażu jakiejś nie potrzebnej felgi 15 5x112 najlepiej z oponą. na zapas potrzebuję. w grę wchodzi zapłata.

Jaki luz zaworowy ? To nie ma popychaczy hydraulicznych ?

nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować :wink:

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Sprawdzę co jest robione na dużym przeglądzie bo właśnie niedawno był robiony w serwisie przez poprzedniego właściciela :wink: . Może się załapałem na taką regulacje

Pany jakis spot ten tydzien??:decayed: siedze do poniedzialku tutaj i tak z ciekawosci sie pytam, bo mozna by sie spotkac a i przy okazji Patryka auto obejrzec:wink:

dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć :wink:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp

O moim fisie to juz nie pamietasz :P

O moim fisie to juz nie pamietasz :P

a no to gwóźdź programu - przepraszam Rafałku

A 16 alus moze byc?

szkoda trochę aluska na dojazdówkę nie uważasz?? adaś a jakie pieniądze za to chcesz ??

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

ogólnie na aucie mam 15 cali.

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

ja jestem za. ale u mnie 18 to najszybciej.