Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Bielik, my ujeżdżaliśmy taki zestaw Navington Cadet gondola + spacerówka + nosidełko Maxi Cosi. Co do wózka to chyba największy minus to małe przednie kółka, bo czasami ciężko na nierównościach było, z kolei największy plus to wielkość po złożeniu, ja myśmy kupywali, to nie było mniejszego wózka po złożeniu.

Zainteresuj się wózkami X-lander, ten sam producent co Navington, z tym że tańszy, marka X-lander na PL, a Navington w większości na eksport.

Co do wózka to duże wszystkie koła, pompowane, no i przednie skrętne ;) nie patrz na wózki, które nie spełniają tych warunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja x-lander bym nie kupił Znajomi mieli ja żeby go zapakować do mojej a4 musiałem gnoja rozebrać do zera żeby zmieścił ,a moje Jedo dwa ruchy przy składaniu i siedzi bez wyjmowania kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja x-lander bym nie kupił Znajomi mieli ja żeby go zapakować do mojej a4 musiałem gnoja rozebrać do zera żeby zmieścił ,a moje Jedo dwa ruchy przy składaniu i siedzi bez wyjmowania kół

Dlatego miałem Navingtona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, bo już mnie wk***ia wóz drabiniasty i trza coś zmienić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez druciarstwa :P szukam jeszcze 1be, ale ciężko z tym do mojego motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu

Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza :)

Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu

Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza :)

Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle.

Czasem cos cos mądrego mu sie uda sklecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu

Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza :)

Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle.

wczoraj zjeździliśmy cały gdańsk. ja mam za słabe nerwy na takie rzeczy. za dużo tego.

w mama i ja chcieliśmy kupić łóżeczko ale sprzedawczyni robiła łachę że w ogóle się nami zajmowała i nie wzięliśmy niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko i inne graty można tanio wyrwać w tym sklepie koło Nomi w Elblągu - dostajesz kartę stałego klienta i rabat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanąłem dzisiaj (w końcu) przed zakupem wózka dla dzieciaczka. w sklepach można dostać oczo pląsu. każdy sprzedawca zachwala inna markę i wyczuwam że mają przygotowane regułki do produktu za który mają największą prowizje.

więc takie pytanie lub prośba. może macie jakieś uwagi i spostrzeżenia z autopsji na temat wózków. na co zwrócić uwagę może nawet na jaką markę itp.

a jak już dojdzie do kupna to zabiorę ze sobą DZIADKA na oględziny :polew:

Nie będę ci mówił jaki ale raczej podpowiem jak do tego podejść z praktycznego względu. Odpowiedź sobie na pytanie kiedy dziecko planowo ma się urodzić i na ile ci posłuży głęboki wózek - po niespełna 10 miesiącach dziecko bardzo stabilnie siedzi (zaczyna siadać najczęściej mając 7-8 m.) a ok. 12 miesiąca raczej już tupta na nóżkach wiec moim zdaniem jeśli szukasz wózka głębokiego na okres jesień-zima-wiosna to kup typowego średniaka byle by ci tam jakieś gadżety pasowany - kobiecie głównie kolory - po prostu byle by nie przepłacać ewentualnie rozejrzyj się za drogim markowym modelem w używce - po jednym dziecku spokojnie się nada na te parę miesięcy. Szykuj za to nie małą kasę na następny wózek - by latem 2015 fajnie pośmigać i tu mogę ci polecić Inglesinę Zippy ŚWIAT WÓZKÓW - sklep internetowy oferujący WÓZKI DZIECIĘCE 2014: INGLESINA - ZIPPY spacerowy 2012 - kolor FIORDILATTE - 1szt. ten wózek posłuży ci i 3 sezony jak będzie potrzeba - u nas przeżył obie córki i potem znajomi wozili syna, dalej nie wiem co się z wózkiem stało... drugi wózek musi być trwały, poręczny, zwrotny i lekki.

Podobnie podejdz do fotelika - malutkiemu dziecku (tym bardziej zimą) raczej będziesz ograniczał wożenie a po krótkim czasie będzie trzeba kupować już następny.

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu

Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza :)

Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle.

Czasem cos cos mądrego mu sie uda sklecić :wink:

Zgadza się w Gdańsku dwa najlepsze sklepy są na:

ul. Jaśkowa Dolina (trochę schowany za drzewami po prawej jadąc od obwodnicy) - jak mi się zdaje filia tego sklepu jest właśnie w Elblągu z tyłu Nomi (o tym co pisze Bartek) z tym że nie ma co tych sklepów porównywać ... ilość asortymentu a i chyba cenami potrafiły się różnić.

drugi na Grunwaldzkiej - po prawej za salonem Skody a przed skrętem w prawo w stronę Praktikera.

w tych sklepach nie koniecznie musisz kupić ale pomacasz i sprawdzisz naocznie produkty - wózki tam na Grunwaldzkiej w Gd. jak pamiętam mieli w dobrych cenach bo też tam kupiliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko i inne graty można tanio wyrwać w tym sklepie koło Nomi w Elblągu - dostajesz kartę stałego klienta i rabat :decayed:

cenna uwaga :wink:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

no właśnie takimi samymi kryteriami się kierujemy z dorotą jak opisuje Adadur i RAfi.

nam na Matarni kobieta w Smyku poleciła jakąś nową polską firmę Baby Design i powiem szczerze że przypadł mi do gustu ( dorocie również )

Wózek 2w1 Baby Design Lupo Comfort 2014/2015 (spacerówka +gondola) KURIER GRATIS [id18224] - 1359*zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014 i Najpiękniejsze Meble do Pok

z tym że nie chcę kupić jakiegoś dziada który po roku się rozpadnie i wolę parę groszy dołożyć i kupić coś sprawdzonego. a z drugiej strony nie dam się zwariować i nie kupię wózka za 3 tyś bo to gruba przesada. nosidełko owszem powinno być super ale nie będę płacił za firmę itp. choć w każdym sklepie i na stronach internetowych polecają Maxi Cosi i sam nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...