Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dziadek byłem u tego marcina ale powiem szczerze że trochę mnie zbył. powiedział że zawsze robi najlepiej jak potrafi i wszystkich klientów traktuje tak samo ( że niby na najwyższym poziomie ). :kwasny:

nie wiem czy miał zły dzień czy o co mu chodziło. :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Buszek poznałem ostatnio Twojego szwagra. przychodzi do mnie do roboty na moje miejsce. w porządku gościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dziadek byłem u tego marcina ale powiem szczerze że trochę mnie zbył. powiedział że zawsze robi najlepiej jak potrafi i wszystkich klientów traktuje tak samo ( że niby na najwyższym poziomie ). :kwasny:

nie wiem czy miał zły dzień czy o co mu chodziło. :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Buszek poznałem ostatnio Twojego szwagra. przychodzi do mnie do roboty na moje miejsce. w porządku gościu.

Spoko , dzieki zobaczymy jutro jak mu to wychodzi :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

A gdzie ty teraz robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać. Łukasz oco kaman znalazłeś sobie mówią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade chyba jutro zobaczyc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade chyba jutro zobaczyc:wink:

daj znać jak będziesz to może się wybiorę z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzine mam miec vin.

Jak bedzie ok to kumpel wyplaca kaske i jutro skoczymy moze,albo w niedziele jak sie da.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzine mam miec vin.

Jak bedzie ok to kumpel wyplaca kaske i jutro skoczymy moze,albo w niedziele jak sie da.:wink:

podejrzewam że nie dostaniesz VIN-u jak ci od razu nie dał - przerabiałem takie gadki " jestem w parku z dzieckiem , jak wrócę to wyślę" itp ... no ale żebym się mylił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać. Łukasz oco kaman znalazłeś sobie mówią robotę

a no znalazłem coś innego. w sumie to samo się znalazło. idę na wózek widłowy.

we wtorek Patryku jak się uda to ostatni raz się zobaczymy na "naszej" bazie. w środę zaczynam nowy rozdział w nowej firmie.

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

dziadek byłem u tego marcina ale powiem szczerze że trochę mnie zbył. powiedział że zawsze robi najlepiej jak potrafi i wszystkich klientów traktuje tak samo ( że niby na najwyższym poziomie ). :kwasny:

nie wiem czy miał zły dzień czy o co mu chodziło. :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Buszek poznałem ostatnio Twojego szwagra. przychodzi do mnie do roboty na moje miejsce. w porządku gościu.

Spoko , dzieki zobaczymy jutro jak mu to wychodzi :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

A gdzie ty teraz robisz ?

normalnie aż się stresuje. mam wielką nadzieje że zrobi dobrze. bo jak nie to jak ja Ci się na oczy później pokaże :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze L4 od nie pamietam kiedy jakoś nudno w domu ,a od 20 idę do nowej roboty . Czekałem 5 lat na miejsce aż wreszcie telefon ze jest wolny wakat:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze L4 od nie pamietam kiedy jakoś nudno w domu ,a od 20 idę do nowej roboty . Czekałem 5 lat na miejsce aż wreszcie telefon ze jest wolny wakat:banan:

gratulacje - 3 city?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do Gdyni do portu.Naresczcie zobaczę co to normalny pracodawca

taaaa...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taki zdziwiony :decayed: . To nie polska firma :wink:

Zatrudni cię pl firma , w/g kodeksu pracy polskiego , tu bedzie płacić podatki itp wiec Patryk oby było tak jakbyś ty chciał ... Ale Wiesz ja tez pracuje w zagranicznej firmie ale zarządzają nią Polacy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...