Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink:
  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziadek i jak gofer??? omijać Cię na mieście??

Opublikowano

I tak cię znajdzie

Opublikowano
dziadek i jak gofer??? omijać Cię na mieście??

powiem ci tak - nie jest źle ale jak to ja zawsze się do czegoś czepnę :wink: - malował odprysk na progu , to zrobił to niby dobrze ale z 2 cm w bok jest malutki "burchelek" to ku.wa zamiast to zrobić to nieeeee...no ale ogólnie nie jest źle

Opublikowano

a to dziad jeden. i na takich głupotach traci klientów. nie rozumiem takiej polityki.:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

a tak w ogóle to jedź i to reklamuj!!!!!!

Opublikowano

Umyłem Hanie dzisiaj :facepalm: .W taką pogodę to równie mogłem se w stopę strzelić ile piłowania żeby ślady po wodzie zlikwidować :kwasny:.

Rafał gadaj jak z utrzymanie takiej corsy b z lpg musze se coś zapodać na dojazdy do roboty

Opublikowano
Rafał gadaj jak z utrzymanie takiej corsy b z lpg musze se coś zapodać na dojazdy do roboty

OC 400, przeglad 160, wsio robisz sam bo ciezko zj***c :) na twoim miejscu szukalbym diesela isuzu 1,5 pojedzie na wszystkim i rzadko pada :)

Moze cos w sdi ?

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Moja jak polecisz ponad 100 to dyche lpg wciagnie, tak wiec diesel porownytwalny by byl lejac ruska

Opublikowano

Raczej będzie lpg tańsze w zakupie. Teraz będę uczył się ecodrajwngu :decayed:

Opublikowano
Raczej będzie lpg tańsze w zakupie. Teraz będę uczył się ecodrajwngu :decayed:

PAnie tylko nie bierz ecosmietnika czyli 16v, szukaj 8v na jednopunkcie.

Chyba że zakupisz coś takiego, 2.0 duzo nie spali w tej budzie :decayed:

Opublikowano
Raczej będzie lpg tańsze w zakupie. Teraz będę uczył się ecodrajwngu :decayed:

to jakbyś trochę dołożył do corsy szukaj opla: astra II, vectra B - wygodne autka i tanie w eksploatacji , poza tym jakby co zawsze sprzedaż bez problemu - mi to zajęło 5 minut

Vectra B 1,6 100KM w kombi paliła 7 litrów benzyny - przy dojazdach z Pasłęka i normalnie na trasie 110-120 się jeździło - więcej już się głośnawo robiło

Opublikowano

Vectra B 1,6 100KM w kombi paliła 7 litrów benzyny - przy dojazdach z Pasłęka i normalnie na trasie 110-120 się jeździło - więcej już się głośnawo robiło

Nie nadaje się zbytnio do lpg.

Opublikowano

Vectra B 1,6 100KM w kombi paliła 7 litrów benzyny - przy dojazdach z Pasłęka i normalnie na trasie 110-120 się jeździło - więcej już się głośnawo robiło

Nie nadaje się zbytnio do lpg.

poważnie? a wszyscy gadają że bez problemu ...no ale z oplarzem się nie kłócę

Opublikowano

Kasa to max 2,5 tyś.

Dziadek jednak opony tak huczały

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl

Opublikowano

Lepsze to.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Tylko troche za duzo do roboty :/

Opublikowano

Zobaczymy jak wyjdzie . Polatam Hanką z tydzień i wyjdzie chociaż szkoda jej troche

Opublikowano

Klima za***rdala :banan::banan::banan:

Podziekowania dla dziada za wsparcie :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

I znowu na kacu do pracy :polew:

Opublikowano
I znowu na kacu do pracy :polew:

Chyba ty :decayed:

Uwaga uwaga :) zabawa konkurs, czemu Rafiemu rozlaczalo klime ?!?!!?!?!? Dziadek sie nie bawi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.