Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Buuu bez klimy :decayed:

Adam !?!?!?! po kiego wybrałeś najciaśniejsze miejsce na parkingu, jak połowa parkingu wolna !?!?!? :facepalm:

Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? :wink:

Mam już kilka fotek znaszego parking i generalnie kiedy jest taka sytuacja parkingowa zawsze je robię ... ale k**wa głąby są ślepi i linii nie widzą, by stanąc równo mają poblem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz mam wyjebane 3 tyg. urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza trasa Białasem :facepalm: brak klimy :facepalm: 32 st.celsiusza :facepalm: okno otwarte cały czas :kwasny: ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza trasa Białasem :facepalm: brak klimy :facepalm: 32 st.celsiusza :facepalm: okno otwarte cały czas :kwasny: ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony :banan::decayed:

ciesz sie ze biały , pomysł jakie piekło by było w czarnym bez klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz 2,53 za litr to se policz :decayed:

A skad my mamy wiedzieć ile ty tam masz km , moze jeszcze gdzies na dziewczynkach byłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja to samo przeżywam. też biały i bez klimy. co prawda mam bliżej do pracy ale też cierpię :wink:

ale przy teraźniejszych cenach paliwa to powiem krótko: NIECH ŻYJE LPG !!!!!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja to samo przeżywam. też biały i bez klimy. co prawda mam bliżej do pracy ale też cierpię :wink:

ale przy teraźniejszych cenach paliwa to powiem krótko: NIECH ŻYJE LPG !!!!!:decayed:

:naughty::naughty:

Bartuś 198 km w obydwie strony :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Aha jeszcze jedno jak fajnie się jedzie razem z dużymi autami :decayed: non stop 90 ,a nie lewym 120/40 i hamowanko do 60 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jazda za tirem to bez szalu ;)

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Ktora generacja gazu ? jedzie to ? czy tak srednio ? bo jesli zbyt uboga dawka to chooj go niedlugo strzelic moze, zreszta za bogata to tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija pierwsza instalacja to skąd mam wiedzieć . po statku podjade na mały przegląd to się okaże

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Mi się tam nie spieszy . Jak wyjade o 15 to jestem 16 20 w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobranoc :)

---------- Post dopisany 11-07-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 21:14 ----------

4 dni bez posta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...