Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Graźny na kiedy potrzebujesz ten uchwyt na rowery ja gdzieś w piwnicy mam nie używany nakładany na hak jeśli byś chciał mogę pożyczyć.

no gdybym miał hak to już dawno bym sobie sprawił Thule'a za 250zł na 3 rowery :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazny już jest na świecie mój synek. urodził się 15 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazny już jest na świecie mój synek. urodził się 15 lipca.

Słyszałem... gratulacje!!!

Pozdrów Mamusię... i jej Mamusię też - pewnie mnie jeszcze pamięta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazny już jest na świecie mój synek. urodził się 15 lipca.

Słyszałem... gratulacje!!!

Pozdrów Mamusię... i jej Mamusię też - pewnie mnie jeszcze pamięta :D

pamięta pamięta. wielkie dzięki chłopaki.

mały dzisiaj pierwszy dzień w domu. jak narazie dziecka nie ma. tylko je i śpi. zero płaczu.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały dzisiaj pierwszy dzień w domu. jak narazie dziecka nie ma. tylko je i śpi. zero płaczu.:wink:

Nie martw się, długo to nie potrwa :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie chodzic to bedziesz wspominal czasy jak lezal :D ale w sumie to chyba kazdy tak samo chce :) wszystko od razu :)

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Btw moze jakis pikczer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazny już jest na świecie mój synek. Urodził się 15 lipca.

gratulacje!!!

---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

Pany...

Bagażnik rowerowy:

UCHWYT BAGAŻNIK NA KLAPĘ AGURI ADVANS 3 ROWERY (4427174665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

Opel VECTRA B płaski bagażnik relingi AGURI belki (4420282912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

plus po 90zł za uchwyt rowerowy

nr. 1 - plusy

nie zasłania świateł i rejestracji (przypominam że Polska jest durnym krajem i u nas niedopuszczona jest kopia tablicy rejestracyjnej przed bagażnikiem)

, spalanie normalne, hałas normalny

minusy (?) uszkodzenia? nie wiem...

PS: klapę i tak mam wgniecioną :D

nr 2 plusy - można podczepić box, łatwość montażu, chyba pewniejszy

minusy - spalanie, hałas, wysokość montażu rowerów

co myślita?

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

w tym tygodniu co będzie teraz przyjdzie na świat mój synek :banan::banan::banan:

nie znam dnia ani godziny ale na pewno ten tydzień

oooo

no to będę zaglądał :D

Jak masz hak to zapodajesz na hak bo to najlepsze rozwiązanie ... a nie masz to odpuść temat bo drogi gips

O klapie nawet nie myśl... dla mnie kiepski pomysł

Bagażnik za klapą też podnosie spalanie ale ronda można agresywniej pokonywać...

Na dach ... szukaj ori bagażnika B6 B7 do avanta ... ja kupiłem za ok. 200 zł

Do tego na dachu mam 3x Thule proride 591 ... przejechane już z rowerkami ok. 800 km i w niedziele kolejne km ... uchwyt mega ... bardzo szybki montaż, wystarczająco stabilny - sprawdzałem kilkunastokrotnie w trasie i żadnych oznak poluzowania czy coś. Jeżdżę z rowerkami 90-120 w zależności od drogi i pogodny ale zdarzyło mi się pocisnąć jakieś 135 km/h bo można się zapomnieć że na dachu ok. 50kg bo diesel ciągnie i nie odczuwa tak tego ale spalanie ok. 1 litr wyższe ... zależy od prędkości.

Co do hałasu ... to jest dziwnie/śmiesznie trochę bo z rowerami zero odgłosów ale bez rowerów słyszę go przy 110-120km.

Najlepsze bagażniki to te gdzie na dachu w uchwycie zdejmujesz przednie koło ... ale potem co z kołem zrobić? z takim uchwytem bardzo szybko pojedziesz, hamowań i przeciążeń bocznych też znacznie więcej zniesie.

---------- Post dopisany at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ----------

...dla mnie bez sensu jest wozić rower na wakacje - taniej i bez problemu jest wynająć sobie rower na miejscu - inna sprawa jak ktoś ma wypasiony swój rower i chce np wozić żeby pojeździć w stegnie lub krynicy wtedy tak

No właśnie ... wypożyczenie na godzinę to koszt 5-6 zł a doba 25-30 zł (nie wiem jak z kaucją itp) ... Ja teraz przez niespełna 2 tyg. zrobiłem ok. 220km praktycznie po lasach, do tego zwiedzona okolica i widoki bezcenne. Kompletnie nie wyobrażam sobie jazdy po lasach słowińskiego parku narodowego na wypożyczonym rowerku (chyba że rekreacyjnie przejechać 3-5km i z powrotem) no i kosztowało by mnie to co najmniej kilka obiadów w knajpie (za jeden rower!!!). Także jak jest możliwość to brać rower i się nie zastanawiać nawet stary wysłużony (przegląd to 50 zł) ... chyba że trzeba z 1000 km je wieść to bym się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpje stare audi nie ma wzięcia stoi na parkingu koło shel:grin:

A bylem tam wczoraj i nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojade i jak bedzie handlarz to zapytam czemu tak duzo za angola :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk włącz Cb jak mykasz do pracy wołałem dzisiaj koło NDG na tej prostej ale cisza w eterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać że się chyba mijaliśmy ,a z kumplem się rozgadałem i tak jakoś ściszyłem radio . A moje bydle wyróżnia się z tłumu co :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wyróżnia sie wyróżnia biała strzała z logo A4 klubu :) No ja do konca miesiąca tylko pracuje więc chyba się już nie będziemy widywać w tamtych rejonach. A dzisiaj przypadkiem nie wołałeś mnie na radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...