Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

mogę cos popróbować z tym odbiciem :tongue4: ale to w weekend teraz nauka :disgust: a co do ramek to też bym się skusił :)

____________

coś takiego na szybkiego (hehe rym xD)

556f73efa3b6357c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest superowo :notworthy: - możę jeszcze jakieś herby elebląga i malborka po środku co?

Co do rameczek to jeszcze można poczekać troszkę wieć w weekend się zapiszę na 6 sztuk. Jak ktoś chętny na ramki to dajcie znać.

Dobra zmykam z patrykbor zmieniac termostat - kurna zimno trochę tylko :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zawsze cos przegapisz chyba że się wstydzisz swojej zieloniutkiej :embarrassed::cool1:

OD RAZU TAM SIE WSTYDZISZ......!!!!! :evil: po prostu nie mogłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest superowo :notworthy: - możę jeszcze jakieś herby elebląga i malborka po środku co?

Co do rameczek to jeszcze można poczekać troszkę wieć w weekend się zapiszę na 6 sztuk. Jak ktoś chętny na ramki to dajcie znać.

Dobra zmykam z patrykbor zmieniac termostat - kurna zimno trochę tylko :shocked:

nie było tak źle chyba :wink4: . Adam wiesz że wyjeżdżam w piątek to jak będziesz chciał kasę to dzwoń albo poczekasz ja dopiero 20 będę w e-g .

mogę cos popróbować z tym odbiciem :tongue4: ale to w weekend teraz nauka :disgust: a co do ramek to też bym się skusił :)

____________

coś takiego na szybkiego (hehe rym xD)

556f73efa3b6357c.jpg

Zajeb... wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbuhhx adadur wyszło super czyli fioletowi zatwierdzają Adaś co ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbuhhx adadur wyszło super czyli fioletowi zatwierdzają Adaś co ? :decayed:

Sama fotka jest OK, logo również tylko napis Spoty Żuławskie trzeba by poprawić na bardziej czytelny - także xbuhhx czekamy na kolejne podejście bo naprawdę dobrze Ci idzie :kox:

Alv chyba sie zgodzisz co....

jak zamawiacie rameczki to ja tez poprosze komplet

OK to jest już 8 sztuk do zamówienia. Zdaje się że na głowę wówczas wychodzi 16,45zł w tym cieszymy się że każdy przeznacza 4 zł na cele charytatywne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamawiacie rameczki to ja tez poprosze komplet

OK to jest już 8 sztuk do zamówienia. Zdaje się że na głowę wówczas wychodzi 16,45zł w tym cieszymy się że każdy przeznacza 4 zł na cele charytatywne thumbup1

pasuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajta że ja też na ramki się piszę tylko dajcie znać komu i gdzie kasę i gdzie sie zgłosić po odbiór :tongue4: w wolnej chwili wymyślę coś z tym napisem i te herby wstawię :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że coś z tych zdjęć wybraliście, to cieszy mnie to . Zimę macie niezłą tutaj góra -8 bez sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lapku 1920x1200 to napis dalej nie rzuca sie w oko, nieczytelny - może faktycznie na czarne tło dać albo podzielić. Z czcionką można jeszcze pomanewrować. Herby będa super wyglądały u góry na czarnym tle a pomiedzy nimi napis "spoty" lub "spoty żuławskie". Nie wiem czy tylko ja tak to widzę ale poprzednia wersja miał napis bardziej czytelny.

Co do umieszczania fotek to polecam http://imageshack.us/

Na rameczki zapiszę się w weekend bo może jeszcze ktoś sie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...